LETENKY + POBYT: Ibiza na 8 dní o prázdninách za 6240Kč!

LETENKY + POBYT: Ibiza na 8 dní o prázdninách za 6240Kč!

Z dobře dostupného Lipska jsou nyní k dispozici akční letenky na prosluněnou Ibizu, vyhlášenou zejména svým bujarým nočním životem a to v termínu 2. – 9.. července, tedy ideálním díky svátkům i pro pracující.

Nejdříve musíte zakoupit letenky na Condor.com

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

Jak se dostat z Prahy do Lipska najdete zde >>

levné letenky na ibizu

Jakmile budete mít zakoupené letenky, zbývá vyřešit ubytování – vybírat můžete na Booking.com.

Pokud jedete na Ibizu za noční zábavou, doporučoval bych Camping San Antonio. K moři to máte 200 metrů, k zastávce autobusu do Sant Antoni 10 minut a 5 minut pěšky od klubů Eden Bar a Es Paradis. Nabízí bazén, bezplatný Wi-Fi hotspot a kuchyňskou část. K dispozici je též kulečník a fotbálek.

ibiza levné ubytování

Zarezervovat chatku za 7496Kč / 7 nocí/ 2 lidi za 7496Kč >>

Pokud chcete něco luxusnějšího, hotely dle ceny pro 2 osoby naleznete zde >>

Zvážit můžete i pobyt přes LevnejšíHotely.cz či využít slevu 650Kč na Airbnb.cz

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars. K hotelu se dostanete autem za 16 minut, popis cesty naleznete zde >>

Nejvyhlášenější kluby na Ibize

Amnesia

Taneční klub Amnesia se nachází jen 6 km od hlavního města Eivissa, leží přímo u silnice mezi Eivissou a Sant Antoni de Portmany. Historie klubu sahá až do roku 1970, tehdy byl pojat jako open-air, kvůli nadměrnému hluku však byl celý prostor v roce 1990 zastřešen. To mu ale neubralo na popularitě a i dnes je Amnesia vyhlášený klub, který vyhledávají lidé z celého světa. Kapacita klubu je až 5000 návštěvníků, klimatizované prostory klubu jsou dokonale ozvučeny. Dokonalou atmosféru doplňuje efektní světelná a laserová show, kouřové efekty a speciální chladící dělo na suchý led. V klubu hrají světově proslulí DJs, stejně tak proslulé jsou pěnové párty, kterými se klub proslavil. Klub má svou síť značkových prodejen, kde nakoupíte oblečení, hudbu a různé doplňky. Amnesia je otevřena od června do října. Vstupné se pohybuje od 30 do 50€, podle toho, co je na programu. Ceny nápojů začínají na 8€, jednoduchý míchaný drink koupíte od 12€.

Amnesia, Ctra. Eivissa – Sant Antoni de Portmany, km 6

tel. +34 971 198 04

www.amnesia.es

Motivační video zde 🙂 >>

Eden

Noční klub Eden najdete přímo v centru města Sant Antoni de Portmany, v blízkosti přístavu. V minulosti klub fungoval pod názvy Star Club, Club Kaos, název Eden se používá od roku 2000. V roce 2008 proběhla celková renovace klubu a díky ní  se teď klub může pochlubit špičkovým ozvučením a osvětlením.  Klub je oblíben hlavně mezi Brity, hrají tady především DJs, kteří jsou populární na britské klubové scéně. DJ Judge Jules, který pomáhal s návrhy interiéru, patří mezi nejoblíbenější. Kapacita klubu je až 5000 lidí. Eden je otevřen od června do září. Párty začíná od půlnoci a trvá až do rána. Vstupné se pohybuje od 20€ do 40€. Cena nápojů začíná na 6€. Je zakázán vstup v plážovém oblečení a fotbalových dresech. Hned vedle Edenu najdete další známý klub Es Paradis.

Eden, c. Salvador Espriu, Sant Antoni de Portmany

tel. +34 971 340 212

www.edenibiza.com

El Divino

Klub El Divino leží v severní části přístavu Eivissa, v blízkosti jachetního přístavu Marina Botafoch. Vznikl v roce 1992 a původně byl určen jen pro uzavřenou jachtařskou společnost.  Později se jeho brány otevřely i široké veřejnosti. Je velmi populární díky své unikátní poloze, leží jen kousíček od moře a je od něj fantastický výhled na historickou část Eivissy. El Divino má skvělou úroveň, nikdy sem nechoďte v plavkách a ve sportovním oblečení.  Návštěvníci klubu mohou využít možnost přijet a odjet lodí, což je zcela jiný zážitek než cesta autobusem bebo taxíkem. El Divino je otevřen od června do září. Párty začíná o půlnoci a trvá až do rána. Kapacita klubu je asi 1500 lidí. Vstupné se pohybuje od 25€ do 40€. Cena nápojů od 10€.

El Divino, Puerto Nuevo, Eivissa

tel. +34 971 318 338

www.eldivino-ibiza.com

 

Es Paradis

Noční klub Es Paradis funguje přímo v centru Sant Antoni již od 1975. Najdete jej v blízkosti přístavu a je nepřehlédnutelný, protože budova klubu má neobvyklý tvar pyramidy. Zcela unikátní interiér ve stylu římské dekadence, otevírací  skleněná střecha a skvělí DJs lákají do klubu tisíce lidí. Mezi nejpopulárnější akce patří proslulá Fiesta del Aqua, vodní párty, při které se snížený taneční parket promění ve vodní bázén. Tři taneční parkety a 10 barů pojmou téměř 3000 lidí. Es Paradis je taneční ráj, který je otevřen od května do září., od půlnoci až do ranních hodin. Vstupné se pohybuje od 25€ do 40€. Cena nápojů začíná na 7€. Je zakázán vstup v plavkách a ve sportovním oblečení. Na vodní párty se doporučuje obléct si plavky místo spodního prádla nebo se do nich převléct v šatně, která je k dispozici.

Es Paradis, c. Salvador Espriu 2, Sant Antoni de Portmany

tel. +34 971 346 600

www.esparadis.com

Pacha

Klub Pacha patří k nejznámějším na Ibize a nachází se v hlavním městě Eivissa, v blízkosti jachetního přístavu Marina Botafoch. Pacha – to je dnes již celý řetězec klubů, které najdete téměř po celém světě, ale ten úplně první vznikl  v roce 1973 na Ibize. Taneční prostor je rozdělen do tří podlaží, v každé části se hraje jiná hudba. Převažuje house music, ale tančit můžete i na funky, R&B, hip hop a dokonce na disco hity z 80. a 90. let. Vybere si opravdu každý, proto i společnost je  tady opravdu pestrá, od hippies, přes obyčejné turisty až po slavné osobnosti. Hodně lidí na Ibize vzpomíná na legendární Fiestas Blancas, což byly unikátní Bílé Párty, na které museli všichni hosté přijít v bílém oblečení. V současnosti patří mezi nejoblíbenější párty  F*** Me Im Famous a Flower Power. Součástí klubu je i restaurace a sushi bar. Ze střešní terasy je krásný výhled na historickou část města Eivissa a přístav. Logem Pacha jsou dvě spojené červené třešně a nepyšní se jím pouze diskotéky, ale i kasina, butiky s oblečením a doplňky i hotely. Kapacita klubu je až 3000 lidí. Vstupné se pohybuje od 35€ až do 70€. Cena nápojů začíná od 12€. Klub Pacha má otevřeno celoročně, v období mimo sezónu jen v pátek a sobotu, párty začínají od půlnoci a končí až ráno.

Pacha, Avenida de Agosto 8, Eivissa

tel. +34 971 313 612

www.pacha.com/ibiza

Privilege

Noční klub Privilege se od roku 2001 pyšní titulem největší klub světa, který je zapsán v Guinesově knize rekordů. A je tomu skutečně tak, vždyť se do něj vejde 10.000 lidí. Obrovská budova klubu stojí vedle hlavní silnice z Eivissy do Sant Antoni de Portmany a nemůžete ji minout, protože velká nasvícená kopule s logem klubu přitahuje pozornost již z dálky. Výška stropu uvnitř budovy dosahuje až 25 metrů a součástí klubu je i bazén. Privilege se stal velmi oblíbeným klubem díky párty zvané Manumission. Dnes sem tisíce návštěvníků láká světoznámý DJ Tiesto. Vstupné se pohybuje od 25€ až do 60€. Ceny nápojů začínají na 10€. Privilege má otevřeno od června do září, párty začínají od půlnoci a končí kolem 6. hodiny ranní. Necelý kilometr od Privilege se nachází klub Amnesia.

Privilege, Ctra. Eivissa – Sant Antoni de Portmany, km 6,5

tel. +34 971 198 160

www.privilegeibiza.com

Space

Klub Space se nachází na okraji hlavního města Eivissa, mezi pláží Platja den Bossa a letištěm. Specialitou tohoto klubu je, že funguje přes den, takže pokud jste se dosyta nevytancovali přes noc, máte možnost pokračovat právě ve Space klubu. Oblíbené jsou hlavně opening a closing párty, párty We Love Ibiza a z DJs vede Carl Cox. Kapacita klubu je asi 5000 lidí. Vstupné se pohybuje od 20€ do 50€, nejdražší vstupenky jsou v neděli. Cena nápojů začíná na 8€. Space má otevřeno od května do září, od 8 hodin ráno.

Space, Platja d´en Bossa (vedle vodního parku)

tel. +34 971 396 793

www.spaceibiza.com

Bora Bora Beach Club

Plážový klub Bora Bora se nachází přímo uprostřed písečné pláže Platja d´en Bossa (Playa d’en Bossa), je součástí hotelového komplexu Jet Apartment, ale své dveře má otevřeny pro širokou veřejnost. Na rozdíl od ostatních ibizských klubů sem klidně můžete přijít v plavkách, protože proslulé taneční party se konají přímo na pláži před stejnojmenným barem a restaurací. Vstup je zdarma, ceny nápojů jsou podobné jako v jiných klubech na Ibize. O taneční klubovou hudbu a tématické párty se starají nejen stálí dj´s, ale v průběhu letní sezóny i zajímaví hosté. Dunící hudbu občas přehluší jen letadlo přelétající těsně nad pláží. Mnohdy až šílená zábava na pláži a terase je v plném proudu až v pozdějších odpoledních hodinách a pokračuje do půlnoci, kdy se přesouvá do vnitřních prostor klubu. V blízkosti klubu Bora Bora se nachází  i znamý klub Space.

Bora Bora Beach Club, Platja d´en Bossa, Ibiza

info@boraboraibiza.net

www.boraboraibiza.net