Letenky do Paříže a zpět za 1390Kč!

Letenky do Paříže a zpět za 1390Kč!

O letních prázdninách nemusíte letět pouze k moři, ale můžete navštívit i atmosférickou Paříž. Možností je samozřejmě více, ale ekonomicky i zážitkově vychází nejlépe odlet Wroclavi, kam se dostanete autobusy SimplyExpress za 14€ a návrat do Bratislavy.

Návštěva Wroclavi není náhodná, je to krásné město, které určitě doporučuji k prohlídce. Bratislavu pro návrat jsem zvolil, protože ji má většina čtenářů blíže. Z Wroclavi budeme odlétat na křídlech Ryanairu v neděli 9:35. Zpět do Bratislavy se bude vracet 20.8. v 15:05.

Potřebovat budete tedy 2 letenky:

Wroclaw → Paris (Beauvais) 16. srpna za 109PLN (cca 709Kč), kterou můžete zakoupit zde >>

Paris (Beauvais) → Bratislava 20 srpna za 25€ (cca 681Kč) kterou můžete zakoupit zde >>

levné letenky do Paříže

V ceně je příruční zavazadlo, které je ale pro tento výlet více jak dostatečné.

Po příjezdu si zakupte balíček 10 ks lístků ticket+, vyjde na necelých 15€ (co lístek, to jedna jízda). Jezdit načerno bych nedoporučoval, z metra se často bez lístku totiž ani nedostanete. Proto ho, pokud není vaším snem strávit zbytek života v pařížském metru, ani nevyhazujte :).

Mnohá muzea a památky v Paříži mají vstupy zdarma vždy první neděli v měsíci, to platí i o Louvru. Seznam muzeí, kterých se to týká, najdete ZDE

Studenti do 26 let. Ti, kteří pocházejí z některé ze zemí Evropské unie, mohou využít rozsáhlé nabídky vstupu do muzeí zdarma. Celý přehled si můžete stáhnout ZDE.

Co dělat v Paříži je samozřejmě volbou preferencí každého, osobně krom klasických cílů doporučuji večerní posezení na schodech před Sacré-Coeur a večeří z Tesca pod Eiffelovkou 🙂

Ubytování si nakupte přes Booking.com, případně se můžete ubytovat u místních přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon.