Last minute zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* resortu s polopenzí či ALL INCLUSIVE od 20990 Kč!

Last minute zájezd na Zanzibar z Prahy na 9 dní do 4* resortu s polopenzí či ALL INCLUSIVE od 20990 Kč!

Hledáte způsob, jak si užít exotickou dovolenou za co nejnižší cenu? Nejlepším způsobem je být flexibilní a ulovit si výhodný Last minute. Jeden takový pro vás máme i v našem tipu, díky kterému se můžete podívat na Zanzibar. Odlétá se již zítra a cena zájezdu s polopenzí je jen 20 990 Kč. V nabídce je i varianta s programem All Inclusive, za tu si ale pár tisíc připlatíte. Dále pobytový balíček zahrnuje ubytování v hotelu na 9 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Bydlet budete v hotelu Uroa Bay Beach, který se nachází přímo u překrásné pláže s jemným pískem.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Zájezd do hotelu Uroa Bay Beach Resort s polopenzí v termínu 25.10. – 2.11. 2022 můžete pořídit zde >> Nezapomeňte si prohlédnout recenze ubytování na portálu Invia >>