Již za tři dny se můžete slunit na písečných plážích řeckého ostrova Kréta. V termínu 4.9 – 11.9.2021 se totiž objevilo posledních pár míst na zájezdu organizovaném cestovní kanceláří. Za kompletní dovolenou zaplatíte 7990 Kč a cena zahrnuje ubytování v hotelu s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta a letištní transfery. Hotel Fereniki Resort & Spa nabízí vše, co na své dovolené potřebujete. Písečno-oblázková pláž je pouhých 100m daleko, využít můžete 5 hotelových bazénů a v nabídce aktivit je i turistický vláček k jezeru Kournas. Pokud rádi cestujete sami, doporučujeme pronájem vozidla. Pro tipy na výlety nahlédněte do našeho podrobného průvodce tímto ostrovem, aby vám nic zajímavého neuniklo. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Fereniki Resort & Spa můžete zarezervovat na tomto odkazu>> recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde>>

Kréta z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!