Rádi byste o víkendu vyrazili k moři? V tom případě vás jistě zaujme tato nabídka na zájezd do skvělého 4* resortu na Krétě! Hotel Atali Grand Resort se nachází nedaleko pláže s pozvolným vstupem do moře i centra letoviska Bali. Nabízí zábavné animační programy pro děti a je ideálním výchozím bodem pro výlety po okolí.  Cena 9 990 Kč zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, ubytování, stravování formou all inclusive a služby delegáta. S nákupem dlouho nepřemýšlejte! Odlet na Krétu je již za 2 dny, 2.10. 2021. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem,  ve kterém najdete zajímavé informace a  tipy na výlet. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  

Dovolenou v hotelu Atali Grand Resort Alexandria Club můžete zarezervovat na tomto odkazu>> (recenze ubytování najdete na tomto odkazu>>) 

Kréta z Prahy na 8 dní do skvělého 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!