Nepatříte mezi milovníky chladného podzimního počasí a raději byste byli někde u moře? Hned za dva dny můžete odletět na Krétu. Kréta je řecký ostrov, který nabízí nádherné pláže s tou nejčistší vodou v Evropě, velké množství památek i krásnou přírodu. Dovolenou si můžete užít v termínu 9.10. – 16.10.2021 za 9 990 Kč. Cena zahrnuje ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu, stravování formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta v místě pobytu. Hotel se nachází v letovisku Gouves, které je vzdáleno cca 17 km od letiště v Heraklionu. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází hned u hotelu. Co podniknout na ostrově Kréta se dozvíte v našem online průvodci. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Astir Beach Alexandria Club můžete zarezervovat na tomto odkaze>>. (A recenze si potom přečtete zde.)

Kréta z Prahy na 8 dní do skvělého 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 9990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *