Zájezd na ostrov Kréta, určený pouze pro dospělé osoby (16+), do hotelu s terasovitě umístěnými bungalovy a krásným výhledem na moře, to je náš dnešní tip. Tento zájezd doporučujeme aktivním dospělým, kteří si naplno užijí krásy hotelu i celého ostrova. Hotel se nachází 150 m od soukromé písčito – oblázkové pláže  (slunečníky a lehátka zdarma) v malém letovisku Skaleta s několika bary, tavernami a restauracemi. Hotel svým hostům nabízí krásný bazén na terase, stolní tenis, plážový volejbal a tensivový kurt, také Wi-Fi zdarma  ve společných prostorech. Za poplatek je k dispozici kulečník a vodní sporty na pláži. Zájezd za cenu 12 990 Kč se koná v termínu 18.8. – 25.8., tj. odlet je již za tři dny, takže se určitě vyplatí s nákupem neváhat. Cena zahrnuje zpáteční letenku, ubytování v klimatizovaném pokoji s balkonem nebo terasou a stravování formou ALL INCLUSIVE. Kréta je největším ostrovem Řecka, obklopuje ji jedna z nejčistších vod Evropy a má dokonce nejstarší historii z celé Evropy. Více se o tomto nádherném ostrově dozvíte v našem online průvodci.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v 3* hotelu Scaleta Beach si můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na travelportal.cz naleznete na stejném odkazu po kliknutí na záložku Recenze).

Kréta z Brna na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 12990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!