S touto nabídkou jsme vás již seznámili. Jestliže jste však jako jedinou chybku viděli místa odletu, jistě váš potěší, že na týdenní dovolenou na Krétu teď můžete odletět z Brna i Ostravy. Celý zájezd vás vyjde na 11 990 Kč, v ceně jsou pak kromě letenky zahrnuty i služby delegáta, doprava na místě, ubytování ve 4* hotelu a stravování ve formě All Inclusive. Co by vám na Krétě určitě nemělo uniknou zjistíte v našem podrobném průvodci zdarma. Odlet je ale již zítra, na dlouhé rozmýšlení tedy určitě není čas! 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 14 – 180 dnech (nutné lékařské potvrzení). Očkovaní, v případě, že mohou doložit certifikát o úplném očkování. Očkovaní první dávkou, pokud od jejího podání uplynulo 22 dní. 

 

 

Dovolenou v hotelu Maravel Star Art můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii pak naleznete zde). 

Akční zájezd na Krétu, hotel Maravel Star Art
Kréta z Brna či Ostravy do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE na 8 dní za 11 990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!