Zajímavých charterových letenek z Vídně na Krétu za 130€ využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je totiž spojíme s ubytováním, dostaneme na skvělých 5500Kč za 8-denní dovolenou. Detailního průvodce Krétou naleznete zde. V tomto tipu jde o individuální dovolenou, zájezdy na Krétu přes CK, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>.

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídla atd. Zvýšenou pozornost věnujte také brzkému odletu z Vídně i Heraklionu.

 

 

Letenky Vídeň – Kréta – Vídeň za 130€ na termín 30. června – 7. července můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23 kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Lovely Holidays Hotel, ale vyberte si samozřejmě ubytování dle svých preferencí.

 

 

Kréta z Vídně na 8 dní za 5500Kč! (letenky + hotel)
Štítky:            

4 komentáře u „Kréta z Vídně na 8 dní za 5500Kč! (letenky + hotel)

 • 29.6.2017 (6:51)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, zkoušel jsem objednat tyto letenky, ale po rezervaci mi nedošel žádný email s potvrzením ani odkaz pro platbu kartou. Pro platbu jsem zadal třetí možnost tedy: „Platba se provádí bankovním převodem IHNED. Prosím, následujte odkaz na platební stránky na potvrzení / faktury, které obdrží do tří minut po rezervaci prostřednictvím e-mailu.“ – Google Translator. Jak prosím postupovat?

  Reagovat
  • 2.7.2017 (7:39)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, omlouvám se že reaguji až ted, komentáře se nahrnuly a nestíhal jsem je vyřizovat. Nejlépe je v podobném případě se obrátit přímo na podporu prodejce, jde to jak německy, tak anglicky a v nejhorším se dá použít i Google translator. V tomto případě je to https://www.expedia.de/service/ Reagují rychle.

   Reagovat
 • 29.6.2017 (22:11)
  Trvalý odkaz

  Tak nevim, delaji si z nas srandu?
  Z Heraklionu ve Vidni za 1.30 hod.?????
  Silne o tom pochybuji a jeste k tomu s jakou leteckou spolecnosti!!!!
  Odlet je ve 04 hod rano , tzn ze z hotelu odjezd po pulnoci a zajezd je o jeden den kratsi. No jo no klasicka hajzlovina!!!

  Reagovat
  • 30.6.2017 (9:53)
   Trvalý odkaz

   Tak nevím, zda si neděláte srandu vy.

   Je tam hodinový časový posun a časy se vždy udávají v místním čase. Není to tedy tak, že tam by to letelo 3 a půl hodiny a cestou zpátky by na to pilot šlápnul. Oba lety trvají cca 2 a půl hodiny.

   Jde o charterový let, kterým létají na dovolenou rakušané. Servis i kvalita je někde jinde, než u Smartwings.

   Brzký odlet nepotěší, ale tak to prostě je a jasně jsem na to upozornil. Není možné, aby všechna letadla létala až se vyspíte a než půjdete spát. Zvolit si samozřejmě můžete jiný let, který vám bude více vyhovovat. Stejně jako číst jiné weby. Věřte, že to potěší nás oba. Protože nějaké prupovídky o klasické hajzlovině tam jistě ocení více.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!