Nabídka charterových letenek z Vídně nejenom na řecké ostrovy je letos velmi bohatá a zbývá jen doufat, že rozumné ceny letenek vydrží i po zbytek sezóny. Po včerejším (a stále platném) tipu na 15-denní Krétu za 4850Kč, tu  máme další tip na tento krásný ostrov. Tentokrát využijeme letenek za 100€ v 8-denním termínu. I v tomto tipu jde o individuální dovolenou, zájezdy na Krétu přes CK, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se dostanete z Prahy nejlépe StudentAgency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní nalezenete zde >>.

 

Před zakoupením čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě (případné zapůjčení auta), jídla atd.

 

 

Letenky Vídeň – Kréta – Vídeň za 100€ na termín 26. května – 2. června můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

V ceně máte odbavené zavazadlo do 23 kg.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevnější, ale zároveň velmi dobře hodnocený je Alexandra Rooms.   Pokud preferujete All Inclusive, nejlevněji vychází Fereniki Resort & Spa. Nicméně je slabě hodnocen a tak bych spíše doporučoval si připlatit a zvolit lepší hotel. Výpis všech hotelů s All Inclusive, naleznete zde.

 

 

 

 

Kréta z Vídně na 8 dní za 3900Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 6500Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!