V dnešním tipu na levnou dovolenou jsem se rozhodl vyslyšet dotazy lidí z východní části republiky, pro které bývá Lipsko příliš daleko. Tentokrát tedy bude odlet na Krétu z lépe dostupné Wroclavi. I když je součástí tohoto tipu hotel, je spíše pro názornost toho, že to jde levně. Osobně bych vám vřele doporučoval zapůjčit si automobil přes RentalCars, ostrov si projet a ubytování řešit až na místě dle potřeby. Dá vám to z dovolené úplně jiný zážitek.

 

Na dovolené můžete ušetřit také pobytem přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Bydlet totiž můžete i v kamenném domě v horách, tradičním domě místních, nebo v luxusní vile s vířivkou. Pro nenáročné cestovatele jsou připraveny i stany na pláži :).

 

Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak dovolenou zcela zdarma. Viz článek zde >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi, kam se dostanete nejlépe se společností SimpleExpress, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

 

Letenky Wroclaw – Crete (Chania) – Wroclaw za cca 2700Kč termín 24. 8. – 4. 9. zakoupíte zde >>

(do vyhledávání je nutno zadat město odletu, příletu a datumy)

 

 

Chania levné letenky

 

 

V ceně je příruční zavazadlo max. o 10kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm + malé zavazadlo 35 x 20 x 20 cm. Odbavené zavazadlo je téměř za tisícovku, to bych nedoporučoval připlácet.

 

Pokud si opravdu přejete zamluvit hotel, zde jsou srovnané dle ceny za 2-lůžkový pokoj >>

 

Kréta v srpnu na 12 dní za 5700Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!