Kréta v srpnu na 12 dní za 5700Kč (letenky + pobyt)

Kréta v srpnu na 12 dní za 5700Kč (letenky + pobyt)

V dnešním tipu na levnou dovolenou jsem se rozhodl vyslyšet dotazy lidí z východní části republiky, pro které bývá Lipsko příliš daleko. Tentokrát tedy bude odlet na Krétu z lépe dostupné Wroclavi. I když je součástí tohoto tipu hotel, je spíše pro názornost toho, že to jde levně. Osobně bych vám vřele doporučoval zapůjčit si automobil přes RentalCars, ostrov si projet a ubytování řešit až na místě dle potřeby. Dá vám to z dovolené úplně jiný zážitek.

Na dovolené můžete ušetřit také pobytem přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Bydlet totiž můžete i v kamenném domě v horách, tradičním domě místních, nebo v luxusní vile s vířivkou. Pro nenáročné cestovatele jsou připraveny i stany na pláži :).

Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak dovolenou zcela zdarma. Viz článek zde >>

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi, kam se dostanete nejlépe se společností SimpleExpress, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

Letenky Wroclaw – Crete (Chania) – Wroclaw za cca 2700Kč termín 24. 8. – 4. 9. zakoupíte zde >>

(do vyhledávání je nutno zadat město odletu, příletu a datumy)

Chania levné letenky

V ceně je příruční zavazadlo max. o 10kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm + malé zavazadlo 35 x 20 x 20 cm. Odbavené zavazadlo je téměř za tisícovku, to bych nedoporučoval připlácet.

Pokud si opravdu přejete zamluvit hotel, zde jsou srovnané dle ceny za 2-lůžkový pokoj >>