Cestovní kancelář aktuálně výrazně zlevnila last minute zájezd na Krétu. Za výbornou cenu 6 990 Kč tak na tomto populárním ostrově strávíte 12 dní, přičemž zajištěné budete mít zpáteční letenky s odletem z Prahy, dopravu z/na letiště na místě, služby česky hovořícího delegáta i ubytování v dobře hodnocených studiích, která na Invii získala 8,6 bodů z maximálních 10. Ze studií to budete mít jen pár krůčků na pláž, autentické řecké jídlo si pak vychutnáte v nedaleké taverně. Krétu by byla škoda víc neprocestovat, inspiraci načerpáte v podrobném průvodci po Krétě, který je pro naše čtenáře navíc dostupný zcela zdarma. Pozor, s nákupem neotálejte, odlet se rychle blíží.

 

 

Dovolenou v hotelu Corali můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu je možné přečíst zde)

 

Zájezd Kréta (studia Corali)
Zájezd Kréta (studia Corali)
Kréta z Prahy na 12 dní do výborně hodnocených studií za 6 990 Kč! (přes CK)
Štítky:    

2 komentáře u „Kréta z Prahy na 12 dní do výborně hodnocených studií za 6 990 Kč! (přes CK)

 • 13.7.2019 (8:36)
  Trvalý odkaz

  Měly by jste si změnit název, protože levně už se nekoná, sháním jednolůžkový pokoj do alanye a Toť nemožné vše drahé, hruza, ale levné už bylo, že? Předloni jsem se rozhodla a letěla za opravdu super cenu, příplatek za 1 lůžko taky unosny, ale letos to je prepich letět sama, všude píšete všichni levné od 8 tis… Ještě připište, že jedna osoba nelze… Jelikož to je fakt nehorázně ceny

  Reagovat
  • 8.8.2019 (6:59)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, úplně si nejsem jistý, zda správně rozumím. Je to o aktuální nabídce, někdy výhodné jednolůžko k dispozici je, někdy ne. S tím se nic nenadělá. Zřejmě je o ně větší zájem, protože ten počet pokojů bude +- stejný.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!