Tato nabídka od Invie nebude mít dlouhého trvání, proto bych doporučoval s nákupem dlouho neotálet, platnost bude v minutách, možná hodinách. Kréta je nádherný ostrov, který nabízí překrásné pláže, zajímavé památky, i nádherné scenérie z více jak 2500 metrů vysokých pohoří. Ne náhodou se zde měl zrodit Zeus, jehož jeskyni můžete také navštívit (sám jsem v ní byl a je to jistě zajímavý zážitek). Zájezd je od CK, tedy v ceně jsou obě letenky, hotel, transfer na Krétě k/z hotelu na letiště a delegát.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Dovolenou zakoupíte velice jednoduše zde:

Hersonissos Blue Hotel na 8 dní za 7390Kč >>

Termín: 27.6. – 4.7.

 

1

 

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Cestovky sice nabízí fakultativní výlety do zajímavých destinací, nicméně jejich cena bývá často dost nepřiměřená. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars.

Kréta na 8 dní All Inclusive, odlet z Prahy za 7890Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

1 komentář u „Kréta na 8 dní All Inclusive, odlet z Prahy za 7890Kč

  • 27.6.2015 (9:58)
    Trvalý odkaz

    Hersonissos nedoporučuji, jsou tam vesměs jen malé a uměle vytvořené plážičky na obrovský počet lidí. Znamená to vstávat v sedm, abyste utrhli alespoň malé místečko pro ručník… Přes den už na pláž nemá cenu vyrážet. Jinak městečko je to moc hezké, výlet tam stojí určitě za to.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!