Za neuvěřitelně nízkou cenu se můžete podívat na krásnou Krétu díky levným letenkám a ubytování. Vřele doporučuji si za ušetřené peníze půjčit auto a ostrov si projet, je vážně nádherný a dá vám nezapomenutelné zážitky. Odlet i přílet je v dubnu, kdy lze Krétu doporučit zejména milovníkům přírody a turistiky – již téměř neprší a celý ostrov je rozkvetlý a zelený.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Wroclavi, kam se dostanete nejlépe se společností SimpleExpress, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>.

 

Letenky Wroclaw – Crete (Chania) – Wroclaw za cca 140 zlotých (cca 850Kč) zakupte přímo na stránce Ryanair.com, na datum 11. – 15. duben

 

Letenky z Wroclavi na Krétu a zpět za 850 kč rezervujete zde

 

 

Kréta

 

V ceně je příruční zavazadlo max. o 10kg a rozměrech 55cm x 40cm x 20cm + malé zavazadlo 35 x 20 x 20 cm. Odbavené zavazadlo je téměř za tisícovku, to bych nedoporučoval připlácet.

 

Ubytování si můžete brát při cestě, všechny hotely na toto datum naleznete srovnané zde >>

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou na jednom místě a z toho podnikat výlety, asi nejlépe v poměru cena/kvalita vychází hotel Real Palace za 1096Kč/5 dní/2 osoby. Rezervovat ho můžete zde >>

 

39404235

 

 

Pokud si auto půjčovat nebudete, zvolte jiný hotel s lepší dostupností. Dobře to ale zvažte, Kréta za to opravdu stojí a pokud člověk zůstane pouze v okolí hotelu, o hodně přijde.

 

Pokud chcete ušetřit co nejvíce, doporučoval bych jet ve 4 lidech, ušetříte jak na půjčení auta a benzínu, tak na hotelu.

 

Celkem tedy utratíte 850Kč za letenky a 550Kč za hotel. Tedy cca 1400Kč/osobu/5 dní. Pokud byste jeli ve 4 lidech, můžete zvolit toto ubytování a ještě 270Kč/os ušetřit. Celkem by vás letenky a hotel pak vyšly na 1130Kč!

Kréta na 5 dní za 1400Kč! (obě letenky + skvěle hodnocený hotel)
Štítky:    

3 komentáře u „Kréta na 5 dní za 1400Kč! (obě letenky + skvěle hodnocený hotel)

 • 31.3.2016 (16:09)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den už několikrát se snažíme objednat zájezd ale ceny které zde uvádíte např.za 850kč letenka tam i zpět z Wroclavy na Krétu a zpět vůbec neodpovídá uvedená cena v tabulce před objednáním.nebo lanzarote taky je jiná cena než uvádíte,tak jak si máme tedy objednat aby to odpovídalo cenám které uvádíte.

  Reagovat
  • 2.4.2016 (9:06)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   Levnocestování není cestovka, jsme magazín dávající tipy na ty nejvýhodnější možnosti levného cestování. Vždy to proto chce co nejrychleji se rozhodnout, zda chcete, nebo nechcete letět. Platnost akcí platí do vyprodání, což jsou u těch nejvýhodnějších cen i minuty. Zrovna Kréta za 800Kč byla vyprodána do hodiny, byla to úžasná cena, kterou se mi povedlo najít.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!