Dnes jsem pro vás připravil nabídku levné dovolené na oblíbené Krétě. Hotel jsem nevybíral od nejlevnějšího (to by cena byla 4700Kč), ale v pěkném hotelu s hodnocením „fantastické“ přímo u pláže. Jaký hotel ale zvolíte, je samozřejmě na vás. Za sebe bych doporučoval nezůstávat na jednom místě a ostrov si projet, ale to je na cílech dovolené každého :).

Akční letenky jsou možné díky kombinaci letenek od Aegean arlines a Air Berlin na trase Mnichov – Heraklion.  Přímo na Mnichovské letiště a zpět se dostanete s autobusy Student agency

Letenky v termínu 9. – 20. července můžete zakoupit zde >>

 

Jak vidíte, k dispozici jsou i jiné termínu odlety či příletu v obdobné ceně, které také můžete využít. Zda využijete tento, nebo jiný tip na levnou dovolenou, je zcela na vás, ale v případě zájmu bych doporuučoval neotálet, je sezóna a platnost nabídky bude v hodinách.

 

Kréta levné letenky

 

Všechny možnosti ubytování na Krétě srovnané dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

 

Osobně jsem vybral jako nejlepší poměr cena/výkon tento hotel, zejména kvůli nízké ceně a luxusnímu hodnocení. Rezervovat ho můžete zde >>

 

Výběr je samozřejmě zcela na vás, vašem rozpočtu a požadavcích.

 

Pro prozkoumání ostrova je velice vhodné zapůjčit si auto. Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars. Pokud si auto nepůjčíte, doporučuji pro cestu k hotelu i putování po ostrově využít naše mapy zdarma (stačí zadat přesnou adresu odkud kam a nalezne vám možnosti, včetně cen jízdného)

 

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Bydlet totiž můžete i v kamenném domě v horách, tradičním domě místních, nebo v luxusní vile s vířivkou.

 

Kréta na 12 dní za 6200Kč! (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:

1 komentář u „Kréta na 12 dní za 6200Kč! (letenky + pobyt)

  • 2.7.2015 (11:43)
    Trvalý odkaz

    DOBRY DEN DOBRE NABIDKY ALE NENI NECO OSTRAVY JEN PRAHA

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!