Kréta na 11 dní za 5 tisíc! (letenky + pobyt)

Kréta na 11 dní za 5 tisíc! (letenky + pobyt)

Díky skvělé akční ceně letenek a výhodného ubytování, můžete Krétu navštívit za tuto skvělou cenu. Hotel jsem vybral jen 20 minut autem od letiště a 100 metrů od moře (můžete zvolit i levnější hotel a cena bude ještě nižší). Doporučuji zamluvit si auto přes Rental Cars a vyzvednout si ho hned na letišti, dá vám to mnohem větší možnosti k prozkoumání tohoto nádherného ostrova.

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

Letenky Lipsko – Heraklion – Lipsko za 69€ v termínu 17. – 27. července zakoupíte zde >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

Kréta levné letenky

Cena je konečná, včetně všech poplatků. Zahrnuje ale pouze příruční zavazadlo, pokud potřebujete zavazadlo větší, musíte si 40€ připlatit.

Všechny možnosti ubytování na Krétě srovnané dle ceny za 2 osoby naleznete zde >>

Osobně jsem vybral jako nejlepší poměr cena/výkon tento hotel. Rezervovat ho můžete zde >>

Hotel Velissarios nabízí ubytování v pokojích ve vzdálenosti 5 minut chůze od města Hersonissos, 100 metrů od pláže a 1 km od akvária Aquaworld. Na místě je k dispozici bar a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách.

Každý pokoj má balkon, terasu a koupelnu s vanou nebo sprchou

Kréta levné ubytování

Výběr je samozřejmě zcela na vás, vašem rozpočtu a požadavcích.  Jak už jsem psal v úvodu,velice všem doporučuji nesoustředit se na jeden hotel, ale zapůjčit si automobil a Krétu projet.  Vybírat ze všech půjčoven můžete nejlépe na RentalCars. Auto si zapůjčte hned na letišti, je to nejpraktičtější, i nejlevnější. Pokud si auto nepůjčíte, doporučuji pro cestu k hotelu i putování po ostrově využít naše mapy zdarma (stačí zadat přesnou adresu odkud kam a nalezne vám možnosti, včetně cen jízdného)

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Bydlet totiž můžete i v kamenném domě v horách, tradičním domě místních, nebo v luxusní vile s vířivkou. Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak dovolenou zcela zdarma. Viz článek zde >>