Zajímavých charterových letenek z Vídně můžete využít k levnému výletu za Kos. V kombinaci s ubytováním se tak můžete vejít do částky 3200Kč za 4 dny. Dobře si ale propočítejte všechny náklady, zájezdy přes cestovní kanceláře i na Kos jsou nyní velmi levné (např. tento vypadá skvěle) a tak to chce porovnat všechny náklady. Tento tip bych tak doporučil čtenářům, kteří mají Vídeň blízko a láká je víc aktivní výlet s pronájmem auta, než klasická dovolená u moře. Případně můžete vyrazit pod stan, odbavené zavazadlo máte v ceně :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně příadného půjčení auta atd. Pokud se rozhodnete vybrat jiné ubytování, nezapomeňte to vzít v potaz při kalkulaci. Rovněž si všimněte brzkého odletu a pozdního návratu z/do Vídně. Na jednu stranu je to dobře, protože tak získáte 4 celé dny. Ale je třeba s tím počítat při plánování logistiky – tedy dopravě do Vídně, půjčení auta atd. Jak už jsem psal, je to tip spíš pro mladý pár, nebo skupinu přátel, kteří si půjčí auto a Kos si projedou ještě předtím, než ho zaplaví davy turistů. Pokud vám jde čistě o to podívat se k moři a užít si plánování, volil bych někerý z levných zájezdů na Kos.

 

 

Letenky Vídeň – Kos – Vídeň na 7. – 10. června za 99€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je pro 2 osoby)

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Papaelias Apartments. Nicméně bych zvážil i variantu, při které si půjčíte auto, Kos si projedete a ubytování budete brát při cestě.

 

 

 

Kos z Vídně na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3200Kč (letenky + ubytování)
Štítky:                

3 komentáře u „Kos z Vídně na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3200Kč (letenky + ubytování)

 • 2.6.2017 (10:13)
  Trvalý odkaz

  Můze se zeptat? již po třetí jsem se neproklikal na Vami udanou cenu . Vůbec to nefunguje. Kos na 4 dny.. přepne to na Invii…. když to vyhledám ručně na tui, tak je tam cena 450 €. Proč to se vůbec dávate?

  Reagovat
  • 2.6.2017 (12:04)
   Trvalý odkaz

   Máte pravdu, omlouvám se. Odkaz na Invii mi zůstal ve schránce z úvodu a nevšiml jsem si toho. 450€ to není, bylo to 99€ a nyní je to 129€.

   Opraveno, budu na to dávat větší pozor.

   Reagovat
 • 2.6.2017 (21:11)
  Trvalý odkaz

  Pro moraváky doporučuju využít Přepravu na letiště (prepravanaletiste.cz), super zkušenost na tyto brzké a pozdění odlety/přílety 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!