Najít výhodnou dovolenou je čím dál tím obtížnější, je znát, že je vrchol sezóny. I když letenky na Menorcu, nebo Ibizu jdou sehnat za rozumnou cenu, hotely v rozumné ceně jsou beznadějně vyprodané. Takže asi sepíši příspěvek, kde všude se dá stanovat :). Ale zpět k dnešnímu tipu na výhodnou last minute dovolenou. Odlet i přílet je z Dráždan, což některé možná odradí. Pro jeho zveřejnění jsem se ale rozhodl především proto, protože hotel je velice dobře hodnocen a tak v poměru cena/kvalita převyšuje ostatní nabídky cestovních kanceláří. Navíc pro mnohé čtenáře mohou být Dráždany dostupnější, než např. Brno.

 

Recenze na Invii naleznete zde >>

Samotný hotel pak můžete objednat zde >>

 

Last minute kos z Dráždan

 

 

 

Kos na 8 dní s All Inclusive za 10782Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!