Nabídka, která se neodmítá! I tak by se dal nazvat náš dnešní tip na zájezd s cestovní kanceláří za výhodnou cenu. Tentokrát vás zveme do slunného Řecka, konkrétně na ostrov Korfu, který je velmi oblíbený pro své široké písečné pláže a čisté moře. Dovolená se koná v termínu 11.9. – 18.9.2021, máte tak nejvyšší čas začít balit a zařizovat vše potřebné. Za cenu 7 990 Kč pořídíte ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a stravování formou All Inclusive. V místě pobytu se o vás navíc postará česky hovořící delegát. Hotel Sea Garden se rozprostírá přímo na pláži a lehátka i slunečníky mohou hosté využívat zdarma. Před cestou se určitě inspirujte v našem podrobném průvodci ostrovem Korfu, ve kterém najdete tipy na výlet.

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).  Řecko uznává pouze testy provedené výtěrem z nosohltanu nebo hltanu (ne test ze slin). 

Dovolenou v hotelu Sea Garden Alexandria Club můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >> )

Korfu z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *