Korfu z Brna či Ostravy na 8 dní do skvěle hodnoceného 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč! (přes CK)

Korfu z Brna či Ostravy na 8 dní do skvěle hodnoceného 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč! (přes CK)

Hledáte tu ideální dovolenou na letošní léto, ale dali byste přednost odletu z Brna, nebo Ostravy? V tom případě bychom se vám mohli trefit do vkusu s následujícím příspěvkem. V něm si ukážeme zájezd s cestovní kanceláří na řecký ostrov Korfu, který vás vyjde jen na 11 990 Kč. Odlet je začátkem června z výše zmíněného Brna, či Ostravy a cena zahrnuje ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu na 8 dní, zpáteční letenky, strava All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Gemini Alexandria Club je nově zrekonstruovaný hotel v destinaci Messonghi a od pláže je vzdálen pouhých 50 m. Před cestou na Korfu se nechte inspirovat v našem online průvodci.

INFO KE KORONAVIRU: Řecko se rozhodlo na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Nově tak není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informace sledujte zde. 

<

Dovolenou v hotelu Gemini Alexandria Club v termínu 2.6. – 9.6.2022 si můžete prohlédnout a rezervovat zde >> Nezapomeňte si prohlédnout i recenze hotelu na Invia.