Karibik: Santo Domingo z Prahy na 12 dní za 16200Kč (letenky + pobyt)

Karibik: Santo Domingo z Prahy na 12 dní za 16200Kč (letenky + pobyt)

Americká Delta Airlines uvolnila akční letenky do Karibiku, což je skvělá příležitost pro milovníky zimních dovolených ve vyhřátém a krásném Karibském moři. Samotné letenky můžete pořídit za 12990Kč, zbytek činí cena za hotel. Cen potravin se bát nemusíte, jsou obdobné, jako u nás.

K dispozici je celá řada termínů, ale s nákupem bych doporučoval neotálet – letenky do Karibiku za dobrou cenu nemají dlouhého trvání.

Kalendář termínů naleznete zde >>

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod>>.

Karibik levné letenky

Cesta zahrnuje přestup v USA, proto si musíte zařídit registraci ESTA (cca 350Kč), pokud vlastníte biometrický pas. Případně si musíte vyřídit víza do USA na ambasádě v Praze.

Při příletu do Dominikánské republiky si musíte zakoupit turistickou kartu za cca 250Kč.

Nezapomente také na to, že váš pas musí mít platnost minimálně 6 měsíců. Max. délka pobytu je pak 1 měsíc.

Pro příklad ubytování jsem zvolil termín 3. – 14. prosince, kdy vás hotel vyjde na 6700Kč >>

Jde pouze o příklad toho, že i do Karibiku jde levnocestovat. Konkrétní hotel, nebo plán cesty, už je samozřejmě zcela na vás. Berte v potaz také to, že letenky + pobyt, nejsou jediné náklady, které budete mít. Něco musíte jíst, nějak cestovat, někde budete možná chtít zaplatit vstupy. Nicméně se lze dostat indioviduální turistikou dostat na řádově nižší částky, než přes CK. S mnohem více zážitky na cestách.

Velice zajímavou alternativou může pro některé být pobyt přes Airbnb a využít slevu 600Kč přes náš slevový kupon. Bydlíte u místních, kteří vám přenechají část, nebo celý dům. Vyplatí se to zejména větším skupinám 4+ či milovníkům netradičních zážitků. Přes Airbnb můžete i ubytovávat hosty u sebe a mít tak pobyt na dovolené zcela zdarma. Viz článek zde >>