Skvělých akčních letenek z Vídně na Gran Canarii za 129€ využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je spojíme s apartmánem jen minutu chůze od pláže, dostaneme se na částku 5650Kč. Pokud byste jeli jako rodina, nebo skupina přátel, dá se s částkou dostat ještě níže. V ceně máte i odbavené zavazadlo a tak pro dobrodružnější povahy může být alternativou i stanování :). Důkladného průvodce po Gran Canarii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak dobře vypadá tento zájezd.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před cestou si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, stravu. Snížit náklady můžete cestou ve 4 lidech, větší apartmány jsou v přepočtu na člověka levnější a budete sdílet i náklady na auto. Zvýšenou pozornost věnujte i pozdnímu návratu do Vídně. Na jednu stranu je to dobře, protože získáte více času na místě, ale je třeba s tím počítat při plánování.

 

 

Letenky Vídeň – Gran Canaria – Vídeň za 129€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

V ceně máte i odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Já pro názornost vybral Naufragio Apartment a to především díky vzdálenosti od pláže a ceně. Ale určitě se podívejte i na jiné možnosti a vyberte si dle svých preferencí. Pokud pojedete ve 3 nebo 4 lidech, může být pro vás výhodnější jiné ubytování, každý vyžaduje jinou míru luxusu atd. Dobrou alternativou může být také to, že si jen půjčíte auto a ubytování budete brát při cestě.

 

 

 

Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní za 5650Kč! (letenky + apartmán u pláže s výhledem na oceán)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!