Skvělých akčních letenek z Vídně na Gran Canarii za 129€ využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Pokud je spojíme s apartmánem jen minutu chůze od pláže, dostaneme se na částku 5650Kč. Pokud byste jeli jako rodina, nebo skupina přátel, dá se s částkou dostat ještě níže. V ceně máte i odbavené zavazadlo a tak pro dobrodružnější povahy může být alternativou i stanování :). Důkladného průvodce po Gran Canarii, naleznete zde. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak dobře vypadá tento zájezd.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před cestou si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, stravu. Snížit náklady můžete cestou ve 4 lidech, větší apartmány jsou v přepočtu na člověka levnější a budete sdílet i náklady na auto. Zvýšenou pozornost věnujte i pozdnímu návratu do Vídně. Na jednu stranu je to dobře, protože získáte více času na místě, ale je třeba s tím počítat při plánování.

 

 

Letenky Vídeň – Gran Canaria – Vídeň za 129€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

V ceně máte i odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

Já pro názornost vybral Naufragio Apartment a to především díky vzdálenosti od pláže a ceně. Ale určitě se podívejte i na jiné možnosti a vyberte si dle svých preferencí. Pokud pojedete ve 3 nebo 4 lidech, může být pro vás výhodnější jiné ubytování, každý vyžaduje jinou míru luxusu atd. Dobrou alternativou může být také to, že si jen půjčíte auto a ubytování budete brát při cestě.

 

 

 

Kanárské ostrovy z Vídně na 8 dní za 5650Kč! (letenky + apartmán u pláže s výhledem na oceán)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!