Kanárské ostrovy z Prahy na 6 dní ve skvěle hodnoceném 5* hotelu se snídaní za 9200Kč

Kanárské ostrovy z Prahy na 6 dní ve skvěle hodnoceném 5* hotelu se snídaní za 9200Kč

V dnešním příspěvku na Levnocestování chci otestovat zájem čtenářů o luxusnější tipy. Budu velice rád za případné komentáře, abych věděl, zda se tomuto segmentu má smysl věnovat, nebo se zaměřit pouze na levné možnosti cestování. Hotel Best Semiramis stojí v Puerto de la Cruz, na útesu s výhledem na Atlantický oceán. Disponuje pokoji s balkónem, lázněmi a 2 venkovními bazény, které obklopují zahrady a upřímně vám případný pobyt trochu závidím :). Cena i s dopravou na letiště se už přibližuje cenám CK, ale zase nabízí nesrovnatelně lepší poměr kvality/ceny.

<

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Pro snížení ceny musíme zvolit let s přestupem v Bruselu a budeme tak potřebovat 4 letenky. Praha – Brusel, Brusel – Tenerife, Tenerife – Brusel a Brusel – Praha. Rozumím tomu, že přímý let by byl pohodlnější, ale několik tisíc rozdílu v ceně za přestup myslím stojí. Všechny letenky nás vyjdou na 3 tisíce, včetně všech poplatků. Jeden přestup potrvá cca 2:50, druhý 5:35. Nabízí se i možnost vzít poslední letenku z Bruselu na den poté a navštívit krásné Bruggy, kam vám přímo z letiště jezdí autobus.

Všechny letenky rezervujte přímo na webu dopravce Ryanair.com.

Let tam:

Praha – Brusel zarezervujte na 4.3. v 8:55 s příletem v 10:20 za 663Kč

Brusel – Tenerife zarezervujte na 4.3. v 13:10 s příletem v 16:45 za 884Kč

Let zpět:

Tenerife – Brusel zarezervujte na 9.3. v 8:15 s příletem v 13:40 za 1017Kč

Brusel – Praha zarezervujte na 9.3. v 19:15 s příletem v 20:40 za 500Kč 

Před nákupem si ověřte cenu všech letenek. S obsazeností budou ceny stoupat, tak at se vám nestane, že koupíte 3 letenky levně a čtvrtá mezitím zdraží. Cena je konečná, včetně všech poplatků. V ceně je jedno příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm  a a druhé o rozměrech 35x20x20cm. Na 6 dní vám to stačí bohatě.

K ubytování jsem tentokrát nevybral levnou variantu, ale jednu z nejluxusnějších. Samozřejmě můžete zvolit i ubytování levné, to už je cílech a rozpočtu každého čtenáře. Hotel Best Semiramis je 5* hotel se skvělým hodnocením a krom bazénů, balkonu s krásným výhledem na moře a posilovny, zde najdete i vířivou vanu. Krom toho máte v ceně i snídaně. Na 6 dní vás 2-lůžkový pokoj vyjde na 12400Kč, tedy 6200Kč. Rezervovat ho můžete zde >>

Výhled z pokoje

Hotel