Akčních letenek společnosti Condor z Lipska na Gran Canarii a zpět za cca 1890 Kč využijeme v našem dnešním prvním levnocestovatelském tipu. Pokud tyto letenky spojíme s ubytováním přímo v Las Palmas, dostaneme se na velmi výhodnou cenu 4190 Kč za 8 dní. Detailního průvodce po Gran Canarii naleznete zde. Zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde. V případě zájmu si pospěšte, za nejnižší cenu zbývá jen několik letenek.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde).

 

Před nákupem čehokoliv si opět nezpomeňte spočítat všechny náklady, zejména za dopravu do Lipska a po Gran Canarii. Nejlépe si ji užijete, pokud si půjčíte auto (npř. přes RentalCars). Rovněž věnujte zvýšenou pozornost tomu, že za nejnižší cenu máte v ceně letenky pouze příruční zavazadlo, odbavené je pak za příplatek.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Lipsko – Gran Canaria – Lipsko za 69,9 € můžete zarezervovat přímo na stránkách Condor.com.

 

 

 

 

Všechny hotely na Gran Canarii pro toto období, nalezenete zde >>

Alternativou, jak ještě více ušetřit, je využít naší slevu 725Kč na první ubytování dražší jak 2000 Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

Nejlevněji vychází Pensión Sea of Clouds a to 4600 Kč/2 osoby/8 dní. Hodnocení je ale slabé a zvýšenou pozornost věnujte i sdílené koupelně. Pokud vám to rozpočet dovolí a chcete víc než jen postel na přespání, vybral bych si nějaké jiné ubytování. Tohle je opravdu low-cost řešení.

 

 

Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 8 dní za 4190 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!