Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Prahy na 8 dní za 8971Kč (letenky)

Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Prahy na 8 dní za 8971Kč (letenky)

Poměrně dlouho jsem zvažoval, zda tento tip na Levnocestování dát, ale alespoň vyzkouším, jak moc je velká poptávka po tomto druhu letenek. Nejde totiž o klasické levnocestování, např. z Lipska jsou letenky o několik tisíc levnější, ale zase tohle je výhodné pro ty, co trvají na odletu a příletu z Prahy, odbaveném zavazadle a celkovém pohodlí. tedy např. rodiny s dětmi. Při zakoupení letenky a stejného hotelu, je totiž cena o několik tisíc nižší než přes CK a nejvíce tento tip ocení ti, kteří se nechtějí vázat na jeden hotel, ale chtějí si půjčit auto a Kanárské ostrovy procestovat.

Letenky Praha – Fuerteventura – Praha za 8971Kč můžete zakoupit zde >>

Termín 27. 8. – 3.9

1

Všechny hotely na ostrově srovnané dle ceny za dvě osoby naleznete zde >>

Pokud např. vezmete tento hotel, cena za letenky + ubytování bude cca 14 tisíc. Když to srovnáte s CK se stejným letadlem a hotelem zde, je úspora 2600Kč / osobu. V případě dvou lidí je to tedy více jak 5 tisíc a to už je výrazná úspora. Jediný rozdíl je chybějící transport na hotel, což je taxíkem nějakých 800Kč.

Nejvíc se to ale vyplatí těm z vás, kdo si hodlají na Kanárech hned na letišti zapůjčit auto a ostrov si projet individuálně. A zároven je pro vás důležitý odlet z Prahy a ne z pohraničních letišt. 

Velice bych ocenil zpětnou vazbu, pokud vás nabídka zaujala. Prioritou číslo jedna je spokojenost našich čtenářů a proto i příspěvky chci směřovat směrem, který vás zajímá a naopak omezovat pro vás nezajímavý obsah.  A zase bych nerad nabízel jen jednotvárný obsah. Mým cílem je, aby si na webu našel cestu k levnému cestování každý – studenti, rodiny s dětmi, i starší lidé, kteří často upřednostnují blízké letiště a lety bez přestupů.