Kam jet k moři na svatební cestu a jak ušetřit?

Kam jet k moři na svatební cestu a jak ušetřit?

Kam vyrazit na svatební cestu snů? Ať už chcete relaxovat na prosluněných plážích nebo toužíte poznat nová místa, námi doporučené destinace Vás nezklamou!

Toužíte prožít svou svatební cestu vexotické destinaci nebo dáváte raději přednost Evropě? Výběr destinace pro svatební cestu záleží také na tom, kdy na ni plánujete vyrazit. Zatímco pro letní svatební cesty jsou vhodné evropské destinace, vzimě raději vyrazte za exotikou. Na svou vysněnou svatební cestu můžete vyrazit individuálně, scestovní kanceláří nebo i sagenturou nabízející svatební cesty. Pokud uvažujete i nad svatbou vzahraničí, agentura Vám dokáže zařídit obojí. Některé agentury nabízejí vrámci svatební cesty různé bonusy, jako jsou například slevy na ubytování pro manželku (až 70 procent) či dort pro novomanžele.

<

Mauricius

Kouzelný ostrov sromantickými písečnými plážemi, kokosovými palmami a tyrkysovým průzračným mořem je vhodný pro svatební cestu vkterémkoliv ročním období. Zájezdy na Mauricius lze u cestovních kanceláří pořídit vceně pohybující se okolo 40 tis. Kč na osobu na týden.

Bali

Nejvyhledávanější ostrov Indonésie leží vsouostroví Velké Sundy. Navštivte některý zvíce než 20 tisíc hinduistických chrámů, které se na ostrově nacházejí, nechte si udělat pravou balijskou masáž, podívejte se do džungle či se prostě jen povalujte na nádherné indonéské pláži. Bali si prostě zamilujete. Plánujete-li svou svatební cestu individuálně, počítejte stím, že letenky Vás budou stát kolem 16 tis. Kč na osobu. Od cestovní kanceláře pořídíte zájezd na Bali vceně pohybující se kolem 25 tis. Kč na osobu.

Pavilion and swimming pool in luxury resort

Filipíny

Ostrovní ráj snejkrásnějšími plážemi světa nabízí mnohem víc, než jen lenošení u moře. Podívejte se na nádherné vodopády, rýžová políčka či deštné pralesy. Samostatné letenky na Filipíny pořídíte levně vceně pohybující se okolo 10 tis. Kč na osobu. Týdenní zájezd od cestovní kanceláře pořídíte vceně od 35 tis. Kč na osobu výše.

Green tree on a white sand beach. Malcapuya island, Coron, Philippines.

Maledivy

Ráj sestávající z26 atolů a více než tisíce nádherných ostrůvků sbělostnými plážemi je jako stvořený pro svatební cestu milovníků klidu a luxusu. Tato destinace je vhodná pro zimní svatební cestu, neboť průměrná teplota vzduchu se od prosince do dubna pohybuje kolem 30 stupňů a moře je vtěchto měsících vyhřáté až na příjemných 28 stupňů. Samostatné letenky na Maledivy pořídíte levně vceně pohybující se okolo 15 tis. Kč na osobu. Týdenní zájezd od cestovní kanceláře pořídíte vceně od 30 tis. Kč na osobu výše.

Island of Paradise. White sand beaches with coco-tree and crystal blue water. Maldives. Luxury holidays. High contrast.

Mexiko

Pod slovem Mexiko si mnozí představí vášnivou romantiku, romantické pláže, fantastickou kuchyni a samozřejmě i hudbu a tajemnou mayskou kulturu. Agentury nabízejí svatební cesty do luxusních resortů vceně od 40 tis. Kč na osobu. Samostatné levné letenky do Mexika se pohybují okolo 15 tis. Kč na osobu.

Dubaj

Dokonalý servis a luxus za přijatelnou cenu, teplé klima a písečné pláže styrkysovým mořem můžete zažít vjednom znejbohatších měst na světě. Levné letenky do Dubaje lze pořídit již vceně od 6 tis. Kč na osobu. Týdenní zájezd pak pořídíte vceně již od 12 tis. Kč na osobu.

Řecko

Vyrazte na svatební cestu na některý zřeckých ostrovů a vychutnejte si průzračně čisté moře, krásnou přírodu, historické památky, řecké speciality a hlavně jedinečnou atmosféru Řecka. Okouzlí Vás zejména ostrov Santorini, který je se svou modrobílou architekturou nejfotografovanějším řeckým ostrovem. Řecko je výbornou volbou pro svatební cestu vobdobí od června až do konce září.

Řecko na last minute

Korsika

Rozmanitá příroda, krásná horská jezera, úchvatné pláže. Ač je Korsika od České republiky vzdálena poměrně nedaleko, málokdo z nás ji už navštívil. A to je opravdu škoda!

Chorvatsko

Proč nevyrazit na svatební cestu do oblíbeného Chorvatska? Chorvatské ostrovy nabízejí úchvatnou přírodu, čisté moře i romantické soukromé plážičky. Pronajměte si soukromou jachtičku či se ubytujte vsoukromí na některém zromantických ostrovů. Ubytujete-li se na Vaší svatební cestě na některém zkamenných majáků, o nezapomenutelný zážitek máte postaráno. Ubytování vmajících za přijatelnou cenu ve svém portfoliu nabízí již několik cestovních kanceláří.