Pokud jste nevyužili akci na jízdenky z Prahy do Amsterdamu a zpět za 540Kč, možná vás zaujme obdobná akce od společnosti Eurolines nabízející spoje z Prahy do Berlína a Mnichova za 9€ v jednom směru. Dopřát si tak můžete zajímavý výlet za pár korun, nebo využít tento spoj k dopravě na místní letiště. Z Berlína se např. na Mallorku a zpět dostanete i za 1500Kč a na Kanárské ostrovy za zhruba 2500Kč (obojí můžete nakoupit u Ryanair.com)

 

<

Jízdenky nakupujte přímo na Eurolines. Za uvedenou cenu je vždy k dispozici jen několik míst a proto je rozumné si s případným nákupem pospíšit.

Mnichov

Další zajímavou alternativou, je využít spoj do Mnichova a následně využít levných lístků od Megabusu na další cetu po Evropě. Vzhledem k levným letenkám, které se na Levnocestování objevují, to nemá příliš ekonomický význam (ušetříte možná pár stovek, ale strávíte mnoho času na cestě), ale ne každý je příznivcem létání a někdo dává přednost dopravě po zemi.

Jízdenky z Prahy do Berlína nebo Mnichova za 249Kč
Štítky:        

1 komentář u „Jízdenky z Prahy do Berlína nebo Mnichova za 249Kč

  • 19.1.2016 (1:30)
    Trvalý odkaz

    Dobrý den, ceny se mi ukazují v CZK a nejnižší cena je za 900 Kč. Nevíte o nějakém datu např. 25. – 28. 2. 2016 nebo 3. – 6. 3. 2016 nebo 10. – 13. 3. 2016 na trase Praha – Mnichov? Děkuji 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!