Hotel / Evropa / Španělsko / Kanárské ostrovy / Tenerife / Puerto de la Cruz / Be Live Experience Orotava

Be Live Experience Orotava

Španělsko, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz
Be Live Experience Orotava

Na co se můžete těšit

Hotel Be Live Experience Orotava je moderní ubytovací zařízení situované v rušnější části střediska Puerto de la Cruz na severu ostrova Tenerife. Přímo naproti hotelu se nachází nákupní centrum a centrum střediska je vzdáleno pouze 300 m.

Přírodní pláž Playa Martiánez je pouhých 250 m od hotelu, a nabízí tmavý písek a oblázky. V blízkosti se také nachází populární pláž Playa Jardín s tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře.

Uvnitř hotelu naleznete recepci, hlavní restauraci, bar v lobby a u bazénu, a k dispozici je také WiFi zdarma. Pro vaše pohodlí je tu i kadeřnictví a půjčovna aut, a parkování je k dispozici za poplatek.

Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním příslušenstvím, jako je koupelna, fén, WC, telefon, SAT/TV, klimatizace, minibar a trezor. Balkon nebo terasa je také k dispozici.

Stravování zahrnuje all inclusive balíček, který pokrývá plnou penzi, lehké občerstvení během dne a místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pro zábavu jsou k dispozici animační programy, posilovna zdarma a kulečník za poplatek. V okolí hotelu najdete také tenisové kurty a golfové hřiště.

Ceny a recenze

Pláže v okolí

Hotel Be Live Experience Orotava je umístěn blízko dvou pláží v Puerto de la Cruz na severu Tenerife.

První je přírodní pláž Playa Martiánez, která se nachází pouhých 250 metrů od hotelu. Tato pláž nabízí hrubší tmavý písek a oblázky a je ideální pro ty, kteří hledají autentickou přírodní atmosféru.

Druhá pláž je Playa Jardín, vzdálená asi 1,8 km od hotelu. Tato pláž je známá svým tmavým pískem a pozvolným vstupem do moře, což ji činí vhodnou pro rodiny s dětmi nebo ty, kteří si chtějí v klidu užít slunce a moře.

Obě pláže poskytují plážový servis za poplatek, který zahrnuje například lehátka a slunečníky.

 

Ubytování

Hotel Be Live Experience Orotava poskytuje ubytování ve standardních dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně zařízené. Každý pokoj je vybaven vlastním příslušenstvím, včetně koupelny s fénem, WC, telefonem, satelitní TV, klimatizací a bezplatným WiFi. Pro potřeby hostů je také k dispozici minibar a trezor, oba za poplatek.

Všechny pokoje mají vlastní balkon nebo terasu, kde můžete relaxovat a těšit se na příjemný klid. Pokud si přejete, můžete si za příplatek vybrat pokoj s výhledem na moře nebo s bočním výhledem na moře.

Maximální obsazenost pokoje jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě. Pro malé děti do 2 let je k dispozici dětská postýlka zdarma, a to bez ohledu na kapacitu pokoje.

Ubytování

Vybavení a služby

Do vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a výtahem, Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorách a internetový koutek (oboje za poplatek), restaurace a bar. K dispozici je také 5 kongresových sálů s kapacitou až 200 osob, služby prádelny, lékařské služby, kadeřnictví, půjčovna aut a motorek a parkoviště. Pro relaxaci nabízí hotel bazén pro dospělé, sluneční terasu s lehátky a slunečníky, a pro své klienty také připravuje animační program.

V rámci dalších služeb hotel nabízí tenisový kurt, Pitch & Putt Golf, paddle a posilovnu (vše za poplatek). Pro milovníky golfu je zde golfové hřiště La Rosalada, které je vzdáleno 4,8 km od hotelu.

Pláž, na které se hotel nachází, je situovaná na kopci, 300 metrů od hotelu. Pláž s černým pískem, Playa Jardín, má pozvolný vstup do moře, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Vybavení a služby

Strava

Hotel Be Live Experience Orotava nabízí stravování na principu all inclusive. Tento balíček zahrnuje plnou penzi, což znamená, že máte k dispozici snídani, oběd a večeři. Během dne je rovněž k dispozici lehké občerstvení.

Balíček all inclusive také zahrnuje nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, takže můžete ochutnat různé místní speciality a osvěžující nápoje.

Pro ty, kteří hledají ještě větší komfort a luxus, je k dispozici za příplatek balíček Premium all inclusive. Tento balíček zahrnuje konzumaci značkových alkoholických nápojů z dovozu, jako je Campari, Smirnoff, Johnnie Walker (red), Baileys, Martini a další.

 

Strava