Jardin Del Atlantico

Španělsko, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Playa del Inglés
Jardin Del Atlantico

Na co se můžete těšit

Hotel Jardín del Atlantico, který se nachází v centru oblíbeného letoviska Playa del Inglés, poskytuje příjemné ubytování v těsné blízkosti řady atrakcí a vybavení. Nachází se pouze 300 metrů od nákupních středisek Plaza a Kasbah, a je tak ideální pro návštěvníky, kteří mají rádi pohodlí a různorodost místních obchodů. Přímo u hotelu je také menší nákupní centrum Aquila Roja pro rychlé nákupy.

Ceny a recenze

Pláže v okolí

V blízkosti hotelu Jardín del Atlantico se nachází několik krásných pláží:

 • Playa del Inglés: Tato je jednou z nejznámějších pláží na ostrově Gran Canaria, je vzdálena pouze 400 m od hotelu. Má dlouhý písečný břeh s pozvolným vstupem do moře, což ji činí ideální pro rodiny s dětmi. Lehátka a slunečníky jsou zde k dispozici za poplatek, a pro ty, kteří hledají více vzrušení, jsou zde také různé vodní sporty za poplatek.
 • San Agustín: Tato pláž je méně rušná než Playa del Inglés, ale stále nabízí krásné písečné břehy a čisté vody. Nachází se nedaleko hotelu a je snadno dostupná pěšky nebo autem.
 • Playa de Maspalomas: Tato slavná pláž je známá svými impozantními dunami a svým majákem. Nachází se jen kousek jízdy od hotelu a je ideální pro romantické procházky na slunce.
 • Playa de Meloneras: Je to menší a klidnější pláž, která se nachází v luxusní oblasti Meloneras. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají trochu klidu a soukromí.

Gran Canaria_Playa del Ingles

Ubytování

Hotel s pěti patry nabízí 334 apartmá, které byly nedávno zrekonstruovány. Každé apartmá má vlastní sociální zařízení, oddělenou ložnici a obývací místnost s kuchyňským koutem. K dispozici jsou také balkony nebo terasy, telefon, trezor a satelitní televize.

Ubytování

Vybavení

 • Recepce
 • Restaurace a bar
 • Minimarket
 • Kadeřnictví
 • Hotel nabízí tři bazény, včetně jednoho s možností vyhřívání.
 • Sluneční terasy
 • Pro mladší hosty je k dispozici brouzdaliště a dětské hřiště.
 • Hosté mohou využít internetový koutek za poplatek.
 • Hotel poskytuje řadu sportovních a zábavních aktivit, včetně tenisu, stolního tenisu, minigolfu a biliáru. K dispozici jsou také pravidelné denní a večerní animační programy a diskotéka.

Vybavení

Služby

Hotel nabízí také řadu sportovních a zábavních aktivit, včetně tenisu, stolního tenisu, minigolfu a biliáru. Pravidelné denní a večerní animační programy a diskotéka jsou dalšími z možností zábavy.

Vybavení

Strava

Standardně se hosté stravují individuálně, což znamená, že si mohou připravit jídlo sami v kuchyňském koutě svého apartmá nebo si mohou zakoupit jídlo a pití v hlavní restauraci hotelu, snack baru nebo v blízkém minimarketu.

Hotel také nabízí možnost dokoupení polopenze. Polopenze obvykle zahrnuje snídani a večeři formou bufetu, takže hosté mohou vybírat z široké škály jídel připravených šéfkuchařem hotelu.

Pro hosty, kteří chtějí maximální pohodlí a nemusí se starat o stravování během své dovolené, hotel nabízí možnost dokoupení programu All inclusive. All inclusive program zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Kromě toho je v ceně zahrnuta i odpolední káva, čaj a zákusky a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v době od 10.30 do 23.00 hodin.

Strava