SBH Paraiso Playa

Španělsko, Kanárské ostrovy, Fuerteventura
SBH Paraiso Playa

Na co se můžete těšit

Hotel SBH Club Paraiso Playa se nachází na jihu ostrova Jandía, 7 km od turistického centra a 9 km od přístavu Morro Jable. Tento resort nabízí ubytování s výhledem na oceán, hlavní restauraci s mezinárodní kuchyní a několik barů. Na písečné pláži Esquinzo je přístup po schodech přímo z hotelu. Hotel nabízí all inclusive stravování a vyžaduje formální oblečení u večeře. Pro zábavu je zde posilovna, stolní tenis, tenisový kurt a animační programy. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a mini klub.

Ceny a recenze

Pláže v okolí

Hotel SBH Club Paraiso Playa se nachází přímo nad veřejnou písečnou pláží Esquinzo. Tato pláž je přístupná pěšinkou a po schodech přímo z hotelu. Pamatujte, že u vstupu do vody jsou místy kameny, takže doporučujeme obuv do vody.

V blízkosti hotelu můžete najít také další pláže, například pláž v letovisku Jandía, které je od hotelu vzdálené cca 7 km. V letovisku Costa Calma, kam je možné se dostat linkovým autobusem, jsou také krásné pláže.

Ubytování

Hotel SBH Club Paraiso Playa nabízí různé typy ubytování.

ECO dvoulůžkové pokoje standard jsou určeny pro maximálně 2 osoby, mohou být v nižších patrech nebo v zadních částech hotelu a jsou s omezeným výhledem.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastní koupelnou, klimatizací, satelitní televizí, miniledničkou a trezorem. Tyto pokoje mají také balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Rodinné apartmánové pokoje jsou určeny pro 4 osoby. Tato ubytování se skládají z obývacího pokoje a ložnice a jsou vybavena koupelnou, klimatizací, satelitní televizí, telefonem a trezorem. K dispozici jsou také s balkonem nebo terasou.

Pro nejmenší hosty je k dispozici dětská postýlka na vyžádání a zdarma.

Ubytování

Vybavení a služby

Vstupní hala s 24hodinovou recepcí vás přivítá při příjezdu. Pro relaxaci je k dispozici prostorná lobby a několik barů včetně baru u bazénu a snack baru.

Hosté se mohou stravovat v hlavní restauraci, kde je k dispozici mezinárodní kuchyně a židličky pro děti. Hotel vyžaduje formální oblečení (u pánů dlouhé kalhoty) v restauraci u večeře.

Pro vaše pohodlí je k dispozici také terasa s výhledem na oceán a zahrada. Bezdrátové připojení k internetu je k dispozici za poplatek.

Pro aktivní odpočinek je k dispozici posilovna, stolní tenis, tenisový kurt s osvětlením a vířivka. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a mini klub. Hotel nabízí také pravidelné animační programy pro děti i dospělé.

Vybavení a služby

Strava

Hotel SBH Club Paraiso Playa nabízí stravování na principu all inclusive. To zahrnuje:

  • Snídaně servírované formou bufetu od 8:00 do 10:30.
  • Obědy také formou bufetu od 13:00 do 15:00.
  • Večeře podávané formou bufetu od 18:00 do 21:00.

V rámci all inclusive je také dostupné odpolední lehké občerstvení a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, a to v časech a místech určených hotelem, konkrétně od 11:00 do 23:00.

Je nutné nosit náramek označující all inclusive. Hotel také vyžaduje u večeře formální oblečení (u pánů dlouhé kalhoty).

Strava