Hotel / Evropa / Španělsko / Kanárské ostrovy / Fuerteventura / R2 Bahia Playa Design Hotel & Spa

R2 Bahia Playa Design Hotel & Spa

Španělsko, Kanárské ostrovy, Fuerteventura
R2 Bahia Playa Design Hotel & Spa

Na co se můžete těšit

Hotel R2 Bahia Playa Design Hotel & Spa se nachází v malebném rybářském městečku Tarajalejo, pouhých 200 metrů od centra a přímo u moře s pobřežní promenádou. Je vzdálený 100 metrů od autobusové zastávky a 50 km od letiště. Tento hotel je určený výhradně pro dospělé (18+).

Na co se můžete těšit

Ceny a recenze

Pláže v okolí

Před hotelem se nachází veřejná přírodní pláž s tmavým pískem a kameny, bez plážového servisu. Další pláž, Playa de Sotavento, s bílým pískem a oceněním Modrá vlajka, je cca 15 km od hotelu.

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje mají vlastní příslušenství, klimatizaci, telefon, SAT/TV, minibar a balkon či terasu. Wi-Fi je zdarma, za poplatek je k dispozici vysokorychlostní připojení. Trezor je k dispozici za poplatek. Za příplatek jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře a Junior Suite pokoje pro až 3 osoby, které nabízejí větší prostory, oddělenou sedací část a plně vybavenou koupelnu.

Ubytování

Vybavení a služby

Hotel nabízí vstupní halu, recepci, výtahy, hlavní restauraci, několik barů, společenskou místnost, Wi-Fi zdarma v celém areálu, malou zahradu a parkoviště. Za poplatek jsou k dispozici internetový koutek a půjčovna kol a aut. Hotel má také 2 bazény (1 sezónně vyhřívaný) a terasu s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky jsou k dispozici za vratný depozit.

K dispozici jsou stolní tenis, posilovna, diskotéka, animační programy, za poplatek kulečník a dobře vybavené spa. Vodní sporty a golfové hřiště jsou k dispozici v blízkosti hotelu.

Služby

Strava

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, kávu, čaj a vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje. Hotel vyžaduje u večeře formální oblečení.