Hotel / Evropa / Řecko / Řecké ostrovy / Rhodos / Faliraki / Lymberia Beach

Lymberia Beach

Řecko, Řecké ostrovy, Rhodos, Faliraki
Lymberia Beach

Na co se můžete těšit

Hotel Lymberia je menší příjemný resort s přátelskou atmosférou, nacházející se v klidném místě jen 500 m od nádherné písčité pláže Faliraki a 800 m od letoviska Faliraki. S 142 vkusně zařízenými pokoji, rozprostírajícími se ve třípatrové budově s krásnou zahradou, nabízí pohodlí a relaxaci. K dispozici je recepce se směnárnou, trezory, WiFi v lobby, TV místnost, café bar, restaurace a bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Stravování je na principu all inclusive s bohatým bufetem, lehkými občerstveními a neomezenými nápoji. Pro děti je zajištěn mini klub a dětský bazén. Pro aktivní relaxaci je k dispozici tenisový kurt a další sportoviště. V blízkosti najdete nákupní možnosti, zábavu a golfové hřiště v Afandou (3 km).

Ceny a recenze

Pláže v okolí

Hotel Lymberia se nachází jen 500 metrů od krásné písčité pláže Faliraki, což je ideální pro ty, kdo hledají relaxaci u moře. Tato pláž nabízí pozvolný vstup do moře a širokou nabídku motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů za poplatek. Mezi tyto sporty patří například loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech a šnorchlování.

Hostům jsou na pláži k dispozici sprchy a toalety, a také lehátka se slunečníky, avšak za poplatek.

Jen o něco dál, 600 metrů od hotelu, se nachází oblíbená nudistická pláž pro ty, kteří dávají přednost tomuto druhu plážové rekreace.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 142 vkusně zařízenými prostornými dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou rozmístěny v trojpatrové budově obklopené krásnou udržovanou zahradou, což zajišťuje klidné a relaxační prostředí pro hosty.

Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, které zahrnuje sprchu, toaletu a fén. Pro zábavu a pohodlí hostů jsou pokoje vybaveny telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV a ledničkou. Kromě toho mají všechny pokoje balkon nebo terasu, kde si hosté mohou vychutnat výhled a relaxovat.

Je také možné požádat o dětskou postýlku a vysokou jídelní židličku, které jsou k dispozici zdarma. To je velmi užitečné pro rodiny s malými dětmi a ulehčuje jejich pobyt.

Ubytování

Vybavení a služby

 • Recepci se směnárnou a trezory (za poplatek).
 • WiFi připojení v lobby zdarma.
 • Lobby bar a café bar.
 • Restauraci.
 • Venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma.
 • Bar u bazénu a sluneční terasu.
 • Dětský bazén a mini klub pro děti.
 • Tenisový kurt a sportoviště.

Hotel nabízí řadu služeb, které zahrnují:

 • Pravidelné animační programy pro děti a dospělé.
 • Různé sportovní aktivity jako tenis, šipky, a za poplatek kulečník a elektronické hry.
 • Možnosti motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů na pláži za poplatek.
 • Večerní zábavné show.
 • Další možnosti relaxace, zábavy i sportovního vyžití v nedalekém letovisku Faliraki.

Vybavení a služby

Strava

Stravování v hotelu Lymberia je organizováno na principu all inclusive, což znamená, že je v ceně ubytování zahrnuta plná penze formou bohatého bufetu, lehké občerstvení během dne a neomezené množství vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

All inclusive stravování je k dispozici od 10:30 do 23:00 a hosté jej mohou čerpat ve vybraných prostorách hotelu. Lehké občerstvení zahrnuje pečivo, zákusky, kávu, čaj a zmrzlinu. V nabídce neomezených nápojů jsou například pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky a míchané nápoje.

Je však důležité poznamenat, že některé položky nejsou v rámci all inclusive stravování zahrnuty a jsou za poplatek. To zahrnuje ostatní alkoholické nápoje v lahvích, tureckou kávu a čerstvé ovocné šťávy.

Hotel také poskytuje možnost dietních jídel na vyžádání, což je skvělá možnost pro hosty s potravinovými alergiemi nebo dietními omezeními. Pro ty, kteří mají rádi různorodost, mohou navštívit místní taverny a restaurace v blízkosti hotelu.

Strava