Hoppa.com – snadná doprava z letiště do vašeho hotelu

Hoppa.com – snadná doprava z letiště do vašeho hotelu

Zabookovali jste si letenky do své vysněné destinace, ale teď přemýšlíte, jak se co nejpohodlněji dopravit z letiště na ubytování? Cestování lokálními autobusy může být po dlouhé cestě únavné a stresující, taxi na letišti zase bývá extrémně drahé. Dobrá zpráva je, že existuje zlatá střední cesta v podobě služby Hoppa.com.

Co je Hoppa

O co se jedná? Web Hoppa.com funguje jako globální srovnávač, který pro vás porovná 1 000 společností nabízejících transfer a vám předloží jen ty nejlepší nabídky. Vy si pak vyberete možnost, které nejvíc vyhovuje vašim potřebám.

To tedy znamená, že pokud sháníte dopravu z/na letiště, nemusíte procházet jednu webovou stránku po druhé, ale stačí vám otevřít stránky Hoppa.com. Na daném webu si pak svůj vybraný transfer i rezervujete. Po příletu vás už budou očekávat, zcela se tak vyhnete stresu spojenému se sháněním odvozu na hotel až na místě.

Hoppa.com je ověřená společnost s dlouhou tradicí. Funguje už od roku 2004, i když dříve jste ji mohli znát pod názvem Resorthoppa. Pyšní se více než 30 miliony spokojených zákazníků.

Jaký transfer si můžete objednat

Hoppa vám obvykle nenabídne pouze jeden druh transferu, ale rovnou celou škálu vozidel.

Všechny vozy jsou klimatizované, dobře udržované a jejich řidiči musí dodržovat domluvené standardy. Na výběr jsou tyto typy transferů:

  • sdílený autobus: pokud vám jde zejména o ekonomickou stránku věci, jeďte sdíleným autobusem. Funguje to stejně, jako byste cestovali s cestovní kanceláří – na letišti společně s dalšími cestujícími nastoupíte do klasického velkého autobusu, řidič vás pak bude postupně rozvážet k hotelům.
  • privátní transfer pro 1 až 4 osoby: pokud nechcete cestovat s nikým cizím a chcete se ke svému hotelu dostat co nejrychleji, zvolte tuto možnost. Na letišti na vás bude čekat řidič s automobilem.
  • privátní minibus: pokud cestujete ve více než 4 lidech, ideální pro vás bude privátní minibus. Řidič poveze pouze vaši skupinku a do cílové destinace vás tak dopraví obvykle rychleji.
  • privátní autobus: pokud cestujete v opravdu velké skupině, můžete si zarezervovat velký autobus. Řidič poveze pouze vaši skupinu.

Náš autobus na letiště zarezervovaný přes Hoppa. Cesta z Corraleja nás vyšla na cca 150 Kč. Místní doprava by vyšla na stejné peníze, ale byla by komplikovanější.

Jak se registrovat na Hoppa.com

Proč se vyplatí registrace? Všechny své rezervace budete mít po ruce a navíc získáte přístup k exkluzivním nabídkám.

registrace Hoppa

Na hlavní stránce v pravém horním rohu zvolte možnost Sign up. Zjednodušit si to můžete registrací přes Facebook, pokud se budete registrovat postaru přes e-mail, systém po vás bude chtít datum narození, pohlaví a heslo. Svůj účet následně aktivujete pomocí kódu, který vám přijde na e-mail.

Jak vyhledat transfer na Hoppa.com

Na hlavní stránce zadáte název místa, kde chcete vyzvednout (letiště, hotel apod.), a místa, kam chcete dovézt. Stačí začít psát název, chytrý našeptávač už vám nabídne dostupné varianty. Následně je nutné vybrat datum + čas příletu a počet osob. Pokud si rovnou chcete rezervovat i zpáteční transfer, klikněte na Add return a zadejte datum + čas odletu.

Hoppa vyhledávání

Zobrazí se vám přehled všech dostupných variant. Doporučujeme sledovat nejen cenu za transfer, ale také dobu trvání. Někdy se vyplatí pár korun připlatit, ale k hotelu dorazit za výrazně kratší čas.

Jakmile máte vybráno, stačí kliknout na Book now. V následujících krocích si zkontrolujte, zda vše sedí, doplňte upřesňující údaje (telefonní číslo, informace o letu) a proveďte platbu pomocí platební karty či služby Paypal.

Jak probíhá transfer přes Hoppa.com

Po platbě obdržíte potvrzující e-mail společně s elektronickým lístkem (E-ticket). Ten případně naleznete i pod svými rezervacemi v profilu.

Po příletu se už jen stačí dostavit na místo specifikované na E-ticketu (často hned u výstupní brány s cedulkou „Hoppa“). Pokud by váš let měl zpoždění, nemusíte panikařit. Máte-li rezervovaný privátní transfer, řidič na vás počká, a to až po dobu 3 hodin. Pokud nestihnete sdílený transfer, můžete bezplatně využít ten následující.

Využijete služby Hoppa.com i při zpáteční cestě? Společnost počítá s tím, že jste při rezervaci zadávali čas odletu, transfer pro vás proto přijede v dostatečném předstihu, abyste na letišti byli včas. Jak zjistíte, v kolik hodin máte odvoz očekávat? Pokud jste při rezervaci zadali své telefonní číslo, 24 hodin před návratem dostanete SMS s informací o čase vyzvednutí. Další možností, jak se informovat na čas odjezdu, je použít mobilní aplikaci nebo zavolat na zákaznický servis. Pokud by nastala jakákoliv nepředvídatelná událost, na E-ticketu najdete telefonní číslo, na které se můžete obrátit.