K návštěvě Holandska lákají levné letenky z Prahy do Eindhovenu. Odtud si můžete udělat výlet do nedalekého Amsterdamu, cesta autobusem trvá cca 2 hodiny, nebo si užít pouze toto zajímavé město. V prodlouženém víkendu zaplatíte za letenky 518Kč, čistě víkendový termín pátek – neděle vás pak vyjde na 678Kč. V obou případech je cena konečná, zahrnující let tam i zpět a všechny poplatky.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště, náklady na jídlo a zejména ubytování.

 

Všechna ubytování v Eindhovenu na prodloužený víkend naleznete zde, na samotný víkend jsou pak ubytování zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky samotné rezervujte na Ryanair.com, datum prodlouženého víkendu je 25. – 30. ledna. Pokud máte zájem pouze o víkend, ideální termín je pátek 12. ledna až neděle 14. ledna. Alternativně můžete zakoupit letenky přes českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na prodloužený víkend můžete zarezervovat zde >>

Letenky na víkend můžete zarezervovat zde >>

 

 

Letenky do Holandska
Letenky do Holandska

 

Ps: Fotka je z Amsterdamu, Eindhoven nemáme bohužel v koupené databázi.

Holandsko na prodloužený víkend z Prahy za 518Kč! (nebo na víkend za 678Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!