HIT! Zájezdy do Zanzibaru z Prahy na 12 dní do 4* resortů s ALL INCLUSIVE za 17990 Kč!

HIT! Zájezdy do Zanzibaru z Prahy na 12 dní do 4* resortů s ALL INCLUSIVE za 17990 Kč!

Upínají se vaše myšlenky k dovolené v exotice? Pokud byste ji rádi stihli ještě letos, přinášíme vám dnes rovnou dvojitou nadílku akčních tipů! Vyrazit můžete na slunný Zanzibar a to rovnou na 12 dní. K výběru jsou dva 4* resorty, které se nachází v destinaci Uroa a za cenu 17 990 Kč pořídíte ubytování s programem All Inclusive, zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Palumbo Reef vyniká neformální rodinnou atmosférou, kterou ocení zamilované páry i cestující s dětmi. Samaki Lodge láká na masážní salon i půjčovnu člunů. Ať se rozhodnete pro jakoukoli variantu, s nákupem si pospěšte. Odlet je již 4.12.2022.

INFO KE KORONAVIRU: Před cestou na Zanzibar musí cestující vyplnit online příjezdový formulář. Všichni neočkovaní cestující do Tanzanie musí předložit potvrzení o negativním PCR testu (ne starší než 72 hodin). Další informace najdete na stránkách ministerstva.

<

Zájezd do hotelu Palumbo Reef v termínu 4.12. – 16.12.2022 můžete rezervovat zde >> (recenze ubytování najdete na stránkách Invia).
Pokud vás více zaujalo ubytování v Samaki Lodge, zájezd ve stejném termínu můžete rezervovat zde >> (hodnocení si přečtěte zde>>)