HIT! Zájezd na Thassos z Prahy na týden za 8690 Kč!

HIT! Zájezd na Thassos z Prahy na týden za 8690 Kč!

Zpříjemněte si začátek příštího týdne a navštivte řecký ostrov Thassos! Dovolenou ve skvěle hodnoceném apartmánovém domě v letovisku Potos můžete aktuálně pořídit za cenu 8 690 Kč. V této ceně jsou zahrnuty letenky (s odletem z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí a služby delegáta. Apartmánový dům se nachází v krásné zahradě přímo u písčité pláže. Centrum letoviska Potos, ve kterém najdete obchůdky, restaurace i bary, je vzdálené pouhých 500 metrů. Ostrov Thassos láká na nádherné pláže, průzračné moře a krásnou přírodu. Před odletem se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci ostrovem Thassos, ve kterém najdete tipy na výlety a další informace o ostrově.

INFO KE KORONAVIRU: Řecká vláda rozhodla na letní sezónu zvolnit protiepidemická opatření! Není potřeba dokládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobné informacesledujte zde.

<

Dovolenou v apartmánovém domě Lambiris v termínu 1.8. – 8.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze ubytování najdete zde >>)