Můžete si dovolit odcestovat na poslední chvíli a právě hledáte výhodný Last minute ? Pokud by vás zároveň lákala exotika, možná by vás mohl oslovit zájezd do Dominikánské republiky, který se objevil v nabídce cestovní kanceláře. Za pobyt na 9 dní v 5* resortu zaplatíte jen 23 990 Kč a cena dále zahrnuje stravu All Inclusive, zpáteční letenky s odletem z Prahy a podporu delegáta. V hotelu Serenade Punta Cana Beach & Spa najdete vše, co k perfektní dovolené potřebujete. Využít můžete wellness, dětské hřiště, vodní sporty i fitness.

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup z České republiky není aktuálně vyžadován negativní test ani očkovací certifikát. Před příletem i odletem z území musí však všichni cestující vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu eTicket. Aktuální podmínky můžete sledovat na stránkách MZV.

<

Dovolenou v hotelu Serenade Punta Cana Beach & Spa v termínu 20.03. – 28.03.2023 můžete zarezervovat zde >> Na stránkách také naleznete hodnocení hostů, kteří toto ubytování navštívili.

HIT! Zájezd do Dominikány přímým letem z Prahy na 9 dní do 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 23990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *