Velmi levných letenek z Vídně na ostrov Kos využijeme v dalším levnocestovatelském tipu. K ubytování jsem vybral dobře hodnocený hotel se snídaní (recenze naleznete zde), který by vás při cestě přes CK vyšel zhruba o polovinu dráž. Pokud byste jeli ve více lidech, dá se cena ještě snížit a můžete se tak dostat na velmi levnou rodinou dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud byste raději cestovali přes cestovní kancelář, všechny zájezdy porovnáte zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Last minute zájezdy na Kos naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně případného půjčení auta atd. Tento tip bych doporučil těm, co mají Vídeň lépe dostupnou jak Prahu a chtějí mít akčnější dovolenou, během které si půjčí auto a ostrov procestují. S případným nákupem letenek si velmi pospěšte, nebudou mít douhého trvání.

 

 

Letenky Vídeň – Kos – Vídeň na 28.června – 3. července za 76€ můžete zarezervovat zde >> (cena na náhledu je pro 2 osoby)

 

 

 

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já tentokrát vybral trochu dražší hotel kvůli hodnocení a snídani. Hotel Roselands můžete zarezervovat zde, recenze na Invii naleznete zde.

 

 

 

 

HIT! Kos z Vídně na 6 dní za 3450Kč! (letenky + ubytování se snídaní)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!