Hit! Bali z Prahy na 15 dní ve 4* hotelu se snídaní za 17990Kč!

Hit! Bali z Prahy na 15 dní ve 4* hotelu se snídaní za 17990Kč!

I když nemám ve zvyku psát na jednu akci více příspěvků a ani se to běžně stávat nebude, v tomto případě  jsem nucen udělat výjimku. Uvolnila se totiž celá řada termínů, které nebyly původně dostupné a na které hodně čtenářů čekalo (zejména jde o letenky na únor a březen, které dříve dostupné nebyly). Přináším tedy celý tip ještě jednou, aby to pro naše čtenáře bylo co nejsrozumitelnější a nemuseli kvůli aktualizaci hledat celý původní příspěvek. 

Společnost KLM nyní nabízí akční letenky z Prahy na Bali a toužíte-li po úžasné exotické dovolené, mohla by toto být pro vás ta pravá volba. Termínů je celá řada v období listopad – červen. Datum, z kterého vychází naše kalkulace, je pouze příkladový, stejně jako hotel, který jsem zvolil. V Kutě se sice určitě skvěle zabavíte (nejlepší místo pro milovníky surfování i nočního života), ale byla by poněkud škoda, poznat z celého Bali pouze ji. Zvlášt když půjčení motorky vyjde na cca 150Kč denně a benzín stojí 1/3 toho, co u nás :). A připravil jsem i variantu v podobě resortu vlastněného českým majitelem pro ty méně jazykově nadané, nebo toužící po pohodlí (může vás i na letišti vyzvednout a po ostrově provést).

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Bali – Praha zarezervujte zde << Kalendář termínů >> (návod)

Akční letenky na BAli

V ceně je odbavené zavazadlo do 23kg.

Hotel jsem pro názornost vybral v podobě 4* Warung Coco za 3400Kč/os/15 dní vč. snídaně v příkaldovém termínu 25. ledna až 8. února. Zakoupit ho můžete zde >> (nezapomente upravit termín dle termínu vaší dovolené). Dopravíte se do něj velice snadno a levně taxíkem za 30-40Kč.

Akční letenky

Alternativou, kterou jsem zminoval už v úvodu, je ubytování v resortu Bali Butterfly, který má českého majitele a jsem s ním v kontaktu. Ten připravuje krom ubytování v resortu pro své klienty i individuální programy – potápění, turistika, relax, sidha lidové léčitelství. Je to tak vhodná volba pro ty čtenáře, kteří chtějí mít dovolenou co nejpohodlnější a bez jazykových bariér. Napsat mu můžete na email gotobali@email.cz

IMG_1482

Víza potřebovat nebudete, stačí cestovní pas s 6 měsíční platností. Nezapomente rovněž na pojištění a budete-li si půjčovat auto/motorku i mezinárodní řidičský průkaz.