HIT! Bali, Filipíny, Japonsko, Vietnam, Singapur a další pod 8 tisíc! (cena za obě letenky)

HIT! Bali, Filipíny, Japonsko, Vietnam, Singapur a další pod 8 tisíc! (cena za obě letenky)

Díky chybě v rezervačním systému hongkongské Expedii je možné objednat letenky z Amsterdamu na Bali, Filipíny, do Japonska, Singapuru aalších destinací do 8 tisíc. Do Amsterdamu a zpět se přitom z Prahy dostanete EasyJetem od 1500Kč a autobusy v akci od 540Kč za obě cesty. Jde o chybu v rezervačním systému, proto vyčkejte několik dní s rezervací hotelu a přípojů na to, zda tato chyba bude uznána. Nic neriskujete, pokud uznána nebude, budou vám peníze automaticky vráceny. Pravděpodobnější ale je, že letenky uznány budou. Cena zahrnuje odbavené zavazadlo do 20kg.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Jako první si hongkongskou Expedii přepněte do angličtiny

Amsterdam – Bali  – Amsterdam ( i přes Vánoce!) za 2524 HKD (cca 8000Kč) můžete rezervovat zde >>

Amsterdam – Singapur – Amsterdam za 2596 HKD (cca 8000Kč) můžete rezervovat zde >>

Amsterdam – Tokyo – Amsterdam za 2585 HKD (cca 8000 Kč) můžete rezervovat zde >>

Amsterdam – Vietnam – Amsterdam za 2574 HKD ( cca 8000Kč) můžete rezervovat zde >>

Amsterdam – Manila – Amsterdam za 2497 HKD  (cca 7800 Kč) můžete rezervovat zde >>

Amsterdam – Palau – Amsterdam za 2406 HKD (cca 75000 Kč) můžete rezervovat zde >>

K dispozici je celá řada termínů. S případným nákupem si pospěšte, chyba bude brzy opravena. Vyvarujte se ale ukvapených rozhodnutí a vemte v potaz, že cena letenky představuje jen část nákladů. Rovněž si dejte pozor na překlepy a to, jakou sumu platíte (je možné, že chyba bude opravena během rezervace a na závěr tak na vás vyskočí vyšší částka – tu samozřejmě neplatte).

Tento tip bych doporučil už trochu pokročilejším cestovatelům. Pokud to má být vaše první individuální cesta, poradte se před zakoupením s někým, kdo tomu rozumí. 

Do Amsterdamu se dostanete jednodušše, společností EasyJet.com. Ceny jsou dle termínu od 1300Kč do 2500Kč za zpáteční letenku. Levnější, ale i méně pohodlnou možností je počkat si na akci Flixbus, když se dají koupit jízdenky tam i zpět za 540Kč (jako byla tato akce).

Ubytování volte přes Booking, nebo Airbnb.