Hawaj z Prahy na 9 dní za 23450č! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Hawaj z Prahy na 9 dní za 23450č! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

Akčních letenek na Hawaj z Prahy využijeme k dnešnímu druhému tipu na levnocestování. Datumů je celá řada, sami si tak můžete určit datum a délku pobytu. Já pro názornost zvolil 9 dní, kdy budete mít i jeden večer na prohlídku LA (nezapomente si vyřídit ESTU). Ubytování jsem zvolil velmi dobře hodnocené, hned u pláže. Sám na Hawaji budu začátkem září, takže pak rád zodpovím případné dotazy a přidám tipy z vlastní zkušenosti. Kalkulace je zcela výjimečně vedena pro 4 lidi, při dvou by byla cena 25900Kč. Letenky za 17999Kč jsou dostupné i přes Vánoce a Nový rok, kdy je ale nutno počítat s vyššími cenami ubytování.

<

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Maui – Praha rezervujte zde << Kalendář termínů >> nebo zde << Kalendář termínů >>

Letenky na Hawaj
Letenky na Hawaj

V ceně máte krom příručního i odbavené zavazadlo do 23kg.

Počasí na Hawaji se během roku výrazně nemění, na pobřeží je kolem 30 stupnů a ve středních polohách panuje věčné jaro. I díky skvělému počasí je Hawaj dost drahá na ubytování. Alternativou je využití kempů nebo ubytování přes Airbnb. Slevu 500Kč můžete získat zde >>

By: paul bica

Všechny hotely na příkladové datum 13. – 20. října, naleznete zde >>

Já vybral skvěle hodnocený aui Vista Condominiums by AA Oceanfront Rentals and Sales za 7900Kč/osobu/pobyt při 2 lidech a 3950Kč při lidech 4.

Ubytování na Hawaji

K ceně je nutno připočítat daň ve výši 13.42 % a poplatek za služby ve výši 171.25US$ za pobyt. Tedy zhruba 6000Kč na 4 lidi a 1500Kč na osobu (zahrnul jsem už do kalkulace).

Pokud zvolíte letenky s delším přestupem v LA, nezapomente tuto noc připočítat do nákladů – to jsem do kalkulace nezahrnul.

Celkově počítejte s tím, že náklady na letenky a hotel, představují jen část nákladů (další bude např. půjčení auta, či jídlo). I proto je velmi rozumné jet ve 4 a na tyto náklady se složit.