Francie z Prahy (včetně prodl. víkendů) za 950Kč! (letenky tam i zpět)

Francie z Prahy (včetně prodl. víkendů) za 950Kč! (letenky tam i zpět)

Volotea dnes spustila opět svojí akci, během které nabízí letenky za 19€ po celé Evropě. Nás krom Benátek bude zajímat především Francie a to zejména Marseille, Toulouse a Nantes, kam se z Prahy můžete vydat za krásných 38€, tedy necelou tisícovku. V případě zájmu si pošpěšte, v každém letu je za akční cenu jenom pár míst.

Ps: pokud máte lépe dostupnou Vídeň než Prahu, za stejnou cenu můžete letět i z ní. Tam jsou nyní termíny na celé prázdniny (a i další měsíce).

<

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb.

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea často nahrává slevy do systému postupně.

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože letenky od 19€ jsou dostupné napříč Evropou. Dál budu hledat nové možnosti a pokud něco objevím, určitě o tom napíši.

Letenky nakupujte přímo na Volotea.com. Registrací přes tento odkaz získáte 10€ slevu na letenky (vztahuje se to jen na některé letenky, ale za pokus nic nedáte).