Pokud už nyní zvažujete, kde strávíte dovolenou příští rok a toužíte po něčem za skvělou cenu, vřele vám mohu doporučit dnešní tip. V ceně 2100Kč totiž máte letenky z Praha – Kréta – Praha i skvěle hodnocený hotel 100 metrů od pláže a nedaleko od aquaparku. Termín je začátkem října, což je podle mých osobních zkušeností ideální doba k návštěvě Kréty.  Už to není „hlava na hlavě“ a stále je krásné počasí, i vyhřáté moře.

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Heraklion – Praha rezervujte na webu aegeanair.com za 48€, tedy cca 1350Kč. Termín vychází na prodloužený víkend, 5. – 9. října.

 

 

Kréta

 

 

V ceně je příruční zavazadlo do 8kg, které bude bohatě na 5 dní stačit.

 

 

S ubytováním je to lehce složitější. Vřele bych vám totiž doporučoval zapůjčit auto/čtyřkolky/motorky a ostrov si projet. Kréta je úchvatná, což ale v okolí jednoho hotelu příliš nedoceníte. Zároveň si ale uvědomuji, že cíle každého jsou jiné a pro někoho je ideálem dovolené strávit ji na pláži.

 

Pokud tedy Krétu chcete procestovat, volte hotely po cestě (zde je výběr všech, v tento datum). Pokud vám více vyhovuje jeden hotel, velice zajímavě se jeví např. Sun And Sea Apartments za 770Kč/5 dní/osoba. Rezervovat ho můžete zde >>

 

Rozhodněte se ale dle svých preferencí, rodina s malými dětmi bude mít jiné požadavky, než skupinka studentů. Tento hotel tak slouží spíše pro názornost toho, že i pěkné ubytování může být levné. Informace, jak se z letiště dostanete na hotel, naleznete na mapy.levnocestovani.cz (stačí zadat letiště a adresu hotelu).

 

Kréta

 

Ať už se rozhodnete jakkoliv, doporučoval bych hotel zarezervovat s možností bezplatného zrušení. S velkou pravděpodobností se totiž během roku objeví nějaká akce na hotely, která bude ještě výhodnějšího. Je ale rozumné si tento podržet v záloze (ne proto, že byste už nic jiného nesehnali, ale protože ty nejlepší nabídky v nejlevnějších cenách mizí vždy nejrychleji).

 

 

First minute: Kréta z/do Prahy na 5 dní za 2100Kč! (letenky + skvěle hodnocený hotel)
Štítky:            

4 komentáře u „First minute: Kréta z/do Prahy na 5 dní za 2100Kč! (letenky + skvěle hodnocený hotel)

 • 18.11.2015 (21:21)
  Trvalý odkaz

  Diky za skvely tip. Zabookovano pro dva za 97 eur 😀

  Reagovat
  • 18.11.2015 (22:09)
   Trvalý odkaz

   Rádo se stalo, kdyby byl čas a chut, tak pak napište jak jste si to užili ;).

   Reagovat
  • 19.11.2015 (16:12)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, bohužel podobně výhodné nabídky nemají dlouhého trvání. Jenom z našeho webu vím o 6 čtenářích, kteří tuto nabídku využili (a to vím jen o těch, co mi to napsali).

   Doporučuji se přihlásit k odběru emailů, tak se dozvíte vše jako první.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *