First Minute: Korfu na 8 dní za 3300Kč (letenky + hotel)!

First Minute: Korfu na 8 dní za 3300Kč (letenky + hotel)!

Pokud patříte k těm čtenářům, kteří si potřebují plánovat dovolenou více dopředu, mohl by vás zaujmout náš dnešní tip na krásný ostrov Korfu. Odlet i přílet je z Bratislavy, kam se dostanete snadno např. autobusy Student Agency. Hotel jsem vybral skvěle hodnocený, s vlastním bazénem, 3 minuty od moře a 2 minuty chůze od aquaparku. Nejvhodnější je zapůjčení auta, ale z letiště se k hotelu dostanete i pohodlně autobusem za 100Kč/cesta. Pokud byste zvolili horší hotel, nebo vás letělo víc (rodina s dětmi, rodina přátel), dá se dostat s cenou ještě o cca 500-700Kč níže.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Letenky na datum 13. – 20.5. zakupte na trase Bratislava – Corfu – Bratislava přes Ryanair.com za cca 1650Kč

Korfu

V ceně máte dvě příruční zavazadla, velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Odbavené zavazadlo můžete přikoupit, ale je to myslím zbytečné.

K ubytování zvolíme Villa Tasos za 1700Kč/os/ týden. Nabízí skvělý poměr cena/výkon, má úžasné hodnocení a vynikající polohu.

Bez názvu

Zde naleznete plán trasy, jak se dostat z letiště na hotel. Pokud byste chtěli ubytování jiné či levnější, výběr všech hotelů pro toto období, naleznete zde >>