Díky chybě prodejců letenek můžete zakoupit nyní letenky na trase Venice – Colombo – Venice (Benátky – Srí Lanka – Benátky) za 215 €. Upozornuji, že jde o chybu v prodejních systémech, je tedy možné, že letenky nebudou uznány a peníze se vám vrátí zpět na účet. S rezervací ubytování, otevírání šampanského atd. počkejte tedy do potvrzení vaší letenky. K dispozici jsou i další destinace, Thajsko a Malajsie.

 

Cestovní období: Listopad, prosinec

Jak zarezervovat: Navštivte Kayak.de , zadejte místo + datum a počkejte na výsledky. Nebo jednoduše klikněte na tento odkaz a upravte odlet + přílet.

Z Prahy do Benátek a zpět se dostanete za 1000 – 2000Kč.

Znovu opakuji, že jde o chybu v rezervačních systémech, ne u společností jako takových. O své peníze určitě nepřijdete, ale je možné, že bude váš nákup stornován. K zaplacení použijte kartu Visa Electron, ostatní jsou za poplatek.

 

Extrémě levné letenky na Srí Lanku za 5900Kč

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!