Emiráty z Prahy na týden do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 19790 Kč!

Emiráty z Prahy na týden do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 19790 Kč!

Láká vás návštěva Spojených arabských emirátů? Dopřejte si dovolenou ve 4* hotelu v emirátu Ajman! Zájezd můžete aktuálně pořídit za cenu 19 790 Kč. V této ceně jsou zahrnuty letenky (odlet z Prahy), letištní transfery v místě, ubytování na 7 nocí, stravování all inclusive a služby delegáta. Hotel se nachází v centru emirátu Ajman. V jeho okolí můžete navštívit obchůdky i restaurace. Pláž je od hotelu vzdálena přibližně 10 minut jízdy a můžete se na ni zdarma dopravit hotelovým shuttle busem. Pokud plánujete během pobytu navštívit Dubaj, nezapomeňte nakouknoutdo našeho online průvodce, ve kterém najdete spoustu rad a tipů pro vaši cestu.

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Dubaje jsou cestující povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti můžete být dále náhodně vybráni k podstoupení dodatečného PCR testu. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

Dovolenou v hotelu Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ajman v termínu 14.8. – 21.8. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)