Máte rádi Egypt nebo naopak jste ještě neměli příležitost tuto kulturně bohatou zemi poznat? Náš dnešní první tip na výhodnou dovolenou nás právě zavede na sever Afriky. V Egyptě na vás čekají nejenom ostré sluneční paprsky, nekončící písečné pláže, ale také nádherné koupání a bohatý podmořský svět, který během své dovolené můžete objevovat. Vyberete-li si tento zájezd, za nádhernou cenu 7990 Kč na Vás čeká opravdu luxusní pobyt. V ceně je zahrnuta nejenom letecká doprava z Prahy a překrásné luxusní ubytování v 5hvězdičkovém hotelu, ale také transfery na místě dovolené, služby delegáta a dokonce stravování formou All Inclusive. Nechte se rozmazlovat a hýčkat v termínu 22.7.-29.7.2021. Jestli Vás zajímá Egypt jako takový a chcete se dozvědět něco o zajímavých místech, která lze navštívit, nahlédněte do našeho průvodce zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24. 6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Lazuli Resort můžete koupit zde>> (a recenze hledejte zde).

LM Egypt z Prahy s All Inclusive
LM Egypt z Prahy s All Inclusive
Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do skvěle hodnoceného 5* hotelu za 7990 Kč! (přes CK)

1 komentář u „Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do skvěle hodnoceného 5* hotelu za 7990 Kč! (přes CK)

 • 20.7.2021 (15:36)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,chtěla bych poupravit informace ke vstupu do Egypta.I plně naočkovaní po 2 vakcinaci a 14 dnech se musí do země prokazovat platným PCR testem.Chteji ho vidět už i u nás na letišti.Pri příletu do Hurhady nepustí z letadla nikoho,kdo se neprokáže PCR testem mladším 72 h.
  Naopak jestliže odlitate zpet do ČR ,jste 14 dní po 2.davce,nemusíte podstupovat antigenní test.
  Lepší je si vakcinaci ofotit a ukázat u odbavení+ budou po vás chtít vidět návratový formulář,který je možný si predvyplnit již doma a vytisknout nebo si ho vyplnit v mobilní aplikaci.Tento formulář pak kontrolují i na pasovym v ČR.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!