Zajímavou nabídku na dovolenou za pár korun vám přinášíme i v dalším tipu. V nabídce cestovních kanceláří se objevil pobyt v termínu 9.9. – 16.9.2021 v egyptském letovisku Hurghada. Za cenu 7490 Kč pořídíte ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu s aquaparkem, služby českého delegáta, transfery mezi letištěm a hotelem a stravování formou All Inclusive. Písečná pláž se nachází zhruba 700m od ubytování a pro hosty je sem zajištěna kyvadlová přeprava zdarma. Odměnou vám bude příjemné koupání mezi korály. Informace o Egyptě a tipy na zajímavá místa si můžete přečíst v našem online průvodci po Egyptě.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Albatros Aqua Park Hurghada můžete zarezervovat zde >> recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>

Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do skvěle hodnoceného 4* hotelu s aquaparkem za 7490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!