Hledáte tu správnou dovolenou, na které o vás bude královsky postaráno? Využijte našeho tipu a zaleťte se ohřát do Egypta! Celá dovolená vás vyjde jen na 10 090 Kč a v balíčku cestovní kanceláře pořídíte ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu na 8 dní, stravování formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel AMC Royal Hotel & Spa leží v destinaci Hurghada a přímo v hotelovém komplexu najdete několik restaurací, barů, wellness, nebo kadeřnictví. Pokud by vám zde přeci jen něco scházelo, doporučujeme podniknout výlety po okolí. Pro inspiraci nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete tipy na výlety a informace o jednotlivých letoviscích.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 12 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR, nebo antigenního testu. Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní) a očkovaní cestující se tak nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu AMC Royal Hotel & Spa v termínu 28.5. – 4.6.2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu na Invii najdete zde>>)

Egypt z Prahy na 8 dní do 4* hotelu s ALL INCLUSIVE za 10 090 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *